חדשות


בואו לעשות טוב ביום מעשים טובים

יום המעשים הטובים ייערך ב-11 במרץ 2014 בהשתתפות עשרות מתנדבים, תלמידים, חיילי צה"ל ועובדי עירייה שיקחו חלק בפעילות חברתית למען הזולת עם כל הלב. גם אתם מוזמנים.

יום מעשים טובים ייערך ב-11 במרץ 2014 במטרה לעודד את רוח ההתנדבות והערבות ההדדית בחברה הישראלית. לקראת יום זה, אלפי פרויקטים התנדבותיים חד-פעמיים קורמים עור וגידים בכל רחבי הארץ וכל אדם המעוניין לעשות טוב מוזמן להצטרף לפעילות.

גם עיריית יבנה שותפה לפרויקט יפה זה בשיתוף עמותת ''רוח טובה''. בין היתר, ילדי הגנים העירוניים יכינו אלפי אגרות ברכה אישיות אליהם יצרפו דבר מתיקה לכל חולה במרכז הרפואי ''קפלן'' ברחובות, כאשר כל אחד מ-60 הגנים יאמץ מחלקה במרכז הרפואי.

"בעיר יבנה אוכלוסיה אכפתית התורמת מזמנה וממרצה כדי לחזק חוליות חלשות בחברה ובונה עיר בעלת סולידאריות קהילתית", אמר השבוע ראש העיר צבי גוב-ארי וקרא לתושבים המעוניינים לקחת חלק בפעילות להירשם מבעוד מועד.

מהעירייה נמסר עוד כי תושבים המעוניינים להתנדב ביום מעשים טובים מתבקשים ליצור קשר עם מטה המתנדבים העירוני, טל' 08-9433392, למסור שם ומשפחה, גיל וטלפון או לשלוח הודעה דרך דף הפייסבוק של עיריית יבנה. 

Internet Explorer 5+ ,1024 x 768 : צפייה מומלצת - Yavne Municipality 2003 - 2014 © All rights reserved.