חדשות


יום המאה בביה"ס 'פרדס צפוני':

פעילות מתמטית מאתגרת לציון 100 ימי לימוד

תלמידי בית הספר היסודי מ"מ ''פרדס צפוני'' ציינו ביום חמישי שעבר (16/1/2014) מאה ימי לימוד מתחילת שנת הלימודים הנוכחית. האירוע צוין בפעילויות מתמטיות חווייתיות מרשימות ומהנות.

חגיגת "יום המאה" היא תוצאה של ספירת ימי לימוד מהיום הראשון ללימודים, ללא חופשות, חגים ושבתות. לאורך התקופה התלמידים ספרו מדי יום, למדו חישבו, חשבו ופעלו סביב לוח המספרים.

שיאה של התקופה הייתה התרגשות גדולה ב'יום המאה' בלמידה חווייתית וקהילתית.

הפעילויות שילבו תחנות עבודה מגוונות ומרתקות. את היום ארגנה רכזת המתמטיקה, אסנת דור יחד עם קבוצות המצוינות במתמטיקה של ביה"ס שהפעילו את התלמידים בשיתוף הורים ומורות.

גם בהפסקה המשיכו הילדים את ''החגיגה'' במשחקים ספורטיביים סביב המאה, כגון: קפיצה בדילוגים בחישוקים, בול פגיעה למטרה, באולינג המאה, השחלת 100 בייגלה לשרשרת ועוד פעילויות. תלמידי הכיתות הגבוהות הפעילו את התחנות וההורים פנקו את התלמידים והמורות בעוגות מעוצבות בסימן ''100''.

תלמידי כיתות ג' אותגרו במשימת חקר וערכו סקר מדגמי בקרב תלמידים שנשאלו על חייהם בעיר יבנה, חוויות מהלימודים, הדברים שהכי מרגשים אותם, מעשים טובים שעשו למען אחרים ועוד. מרבית הנשאלים השיבו כי הדבר המרגש אותם במיוחד הוא פעילויות בית-ספריות, שירים ו...מעבר לדירה חדשה.

מנהלת בית הספר מירה צדוק אמרה השבוע כי "מטרת יום זה היא למידה משמעותית המפתחת, מבססת ומתרגלת בדרכים לימודיות את הנושאים הנלמדים בתוכנית הלימודים, תוך העמקת ההבנה והאהבה למקצועות החשבון וההנדסה". 

Internet Explorer 5+ ,1024 x 768 : צפייה מומלצת - Yavne Municipality 2003 - 2014 © All rights reserved.