חדשותעשני אישה

יום האישה הבינלאומי צוין השבוע באירוע עירוני בהיכל התרבות עם השחקנית עדי אשכנזי ובמעמד ראש העיר, צבי גוב-ארי ורעייתו דויה. 500 מנשות יבנה נהנו מערב מהנה וממופע הבידור של עדי אשכנזי.

בפתיחת הערב הדגיש ראש העיר את מקומה של האישה וחשיבותה, הן בתא המשפחתי והן בעבודה והזכיר את המאבק לשוויון זכויות לאורך ההיסטוריה. גוב-ארי התייחס בדבריו למצב הקיים בעיריית יבנה ואמר כי השיקול היחידי המשפיע בבחירת עובדים הוא מידת ההתאמה לתפקיד. "מתוך שבעה תפקידים בכירים, ארבעה מאוישים ע"י נשים, ואילו ברמת הניהול במערכת החינוך הרוב המוחלט הוא נשי. כל זאת לא כתוצאה מהעדפה מתקנת, אלא בזכות אותן הנשים שהתמודדו והיו טובות יותר מהאחרים", ציין גוב-ארי.

ראש העיר ברך על קיומו של אירוע זה, הודה למארגנים וציין את פעילותה של מנהלת מתנ"ס נאות שזר, סמדר נבון שעשתה למען הוצאתו אל הפועל.

לפני תחילת הערב הוגש הוענק שי צנוע לכל אישה. בוגרות להקת המחול של בית הספר לתנועה בניהולה של רינת שצ'רב הופיעו בקטע ריקוד "בת ירושלים" וזכו לתשואות רמות. בשיאו של הערב הקומיקאית והשחקנית עדי אשכנזי הצחיקה את הקהל והעמידה מראה חדה ומשעשעת מול הנשים שנהנו מכל רגע.

פורסם בתאריך: 09/03/2017 

Internet Explorer 5+ ,1024 x 768 : צפייה מומלצת - Yavne Municipality 2003 - 2014 © All rights reserved.