חדשותראש העיר, צבי גוב-ארי בטקס הרמת הכוסית לחג הפסח "אנו מביטים קדימה אל מעבר לאופק, מתכננים דרכנו לטווח של עשור קדימה"

לרגל חג הפסח השתתפו עובדי עיריית יבנה בטקס חגיגי בהיכל התרבות העירוני במעמד ראש העיר, צבי גוב-ארי, הרב הראשי, דוד אבוחצירא שליט"א, מ"מ וסגן ראש העיר, ד"ר אהוד ויצמן, סגני ראש העיר, פאלי כהן ומשה חזות, חברי המועצה, לינה שרון, רועי גבאי, שחר סימנה ואלי מזוז, מנכ"ל העירייה, דוד שטרית, מנהלי העירייה ועובדיה, מנהלי בתי ספר ואורחים.

הרב הראשי, דוד אבוחצירא בירך את העובדים לרגל חג הפסח, נשא תפילה כי החג יביא עימו עתיד טוב, התחדשות והתפתחות. יו"ר ועד העובדים, ציון בן-לולו הודה לראש העיר על שיתוף הפעולה, ציין את מסירותם ופועלם של העובדים לקידום העיר ומתן שירות מצוין לציבור והודה לחבריו בוועד על התמיכה והעשייה לרווחת העובדים.

בדבריו פנה ראש העיר, צבי גוב-ארי אל העובדים ואמר כי "בערבו של החג אנו מביטים קדימה אל מעבר לאופק, מתכננים דרכנו הלאה לטווח של עשור קדימה עם השינויים הנדרשים לקידום השכונות הוותיקות והמשך טיפול בתושבים הנזקקים לכך. תפקידו של ראש העיר לכתוב את 'התווים' ותפקידם של העובדים 'לנגן' נכון את 'המנגינה'. אני גאה על 'המוסיקה' הנהדרת המופקת על-ידכם אשר נשמעת כיום בכל מקום בארץ. זוהי הזדמנות של כולנו להסתכל לאחור ולראות את המלאכה המרשימה שנעשתה בשנה האחרונה. זכרו כי העיר זינקה באחוזי האכלוס עם קליטת אלפי תושבים חדשים, ללא זעזועים, ומבלי להוסיף כח אדם למערכת".

ראש העיר ציין את שביעות רצונו מפעילותם של כלל האגפים והמחלקות ופירט את ההישגים והעשייה המקצועית של כלל העובדים לרווחת תושבי העיר. "תודתי האישית לכל אחת ואחד. כל אשר הספקנו עד היום הוא רק הבסיס לשנים הבאות ואנו נמשיך בפיתוח העיר ובפריצות דרך בכל תחום". גוב-ארי ציין את תמיכתם של חברי מועצת העיר הנרתמים ומסייעים לקידום העיר. "אני נהנה מתמיכת 'ברזל' של חלק מחברי המועצה וגם החלק האחר בהחלט מספק רוח גבית. חברי קואליציה ואופוזיציה אמורים לחשוב על טובת העיר ותושביה וחשוב להבין כי אנו נמצאים על פסגה אחת וככל שנחתור יחד באותו כיוון כך נצליח לממש את היעדים".

ראש העיר העניק השנה אות הוקרה מיוחד לרשת למרכזים קהילתיים בעירייה ולמנהלה אלי אלוש אשר נבחרה כיחידה המצטיינת לשנת תשע"ז. בנימוקי הבחירה ציין ראש העיר את הרחבת נפח הפעילות והגידול התקציבי של 200%, השקת פעילויות מגוונות ומענה לביקושים של העיר, הפעלת סל תכנים, שירותי תרבות, ספורט ופנאי לכל גיל ויעילות תפקודית כמערכת.

במהלך הערב נערך המופע של ''אנשי הארון'' עם מיטב שירי להקת כוורת המיתולוגית.

פורסם בתאריך: 05/04/2017>

 

Internet Explorer 5+ ,1024 x 768 : צפייה מומלצת - Yavne Municipality 2003 - 2014 © All rights reserved.