חדשות


יבנה אומרת תודה למתנדבים!

ראש העיר: "בזכותכם יש לנו תקווה. מסיר הכובע לכבודכם"

פעילותם של מאות המתנדבים ביבנה הינה משמעותית, מקדמת תחומים רבים ומסייעת לעירייה בעיצובה של קהילה איכותית ומובילה- הכל בזכותם של מתנדבי העיר המקדישים מזמנם וכישוריהם לטובת הכלל והפרט.


ראש העיר, צבי גוב-ארי רואה בהתנדבות למען הקהילה ערך עליון וראשון בחשיבותו וככזה מקדמת עיריית יבנה את פעילות ההתנדבות ומעודדת את המשכה. ביום חמישי, 18.12.14 נערך בהיכל התרבות ערב הוקרה מיוחד לפעילותם של המתנדבים במהלכו הוענקו תעודות הוקרה למתנדבים, לארגונים, לוועדים ולעמותות המתנדבות בעיר. 


העיר יבנה נחשבת לאחת הערים המובילות בתחום התנדבות תושביה למען הקהילה. ביבנה עשרות ארגונים התנדבותיים ומאות מתנדבים הפועלים בתחומי הרווחה, חינוך, קליטה, נוער, ספורט, אמנות, תרבות ופנאי, בריאות, בטחון, קשישים ועוד.


ראש העיר, צבי גוב-ארי פתח את הערב ואמר כי המתנדבים מממשים את משמעותה של האחריות ההדדית וכי הערב מהווה דרך לומר תודה בשמם של תושבי העיר הנתרמים ממעשה ההתנדבות. "נפעמתי עד עומק ליבי מקיומם של רגישות, רוחב לב, חוכמה ותבונה הממכוונות לסיוע לאחרים, רצון להקדיש זמן לנזקקים, נגיעה, ליטוף, סיוע לזקן, לטף ולתלמיד, ובכך התחזקה בי התחושה, הביטחון והוודאות כי יש לנו תקווה", אמר ראש העיר, והוסיף כי "אתם מסמלים את התקווה לעיר, למדינה ולעם ישראל. בדרך ההתנדבות והתרומה למען האחרים אתם מדליקים להבה ואור שעל-פיהם ובנתיבהם יהלכו אחרים. אסיר את הכובע לכבודכם ואומר תודה על היותכם אבן פינה ועמוד תווך עליו נשען הבניין החברתי כולו".


במהלך הערב נערך המופע "ריח של ים" של הזמר מיקי גבריאלוב ולהקתו שסחף את הקהל עם מיטב השירים האהובים: "את יפה שלי", "סיפור של חורף", "אני ואתה", "סע לאט" "עוף גוזל", "אוהב להיות בבית", "קפה טורקי" ועוד.

תמונות נוספות מהטקס מתפרסמות בדף הפייסבוק של העירייה. 

Internet Explorer 5+ ,1024 x 768 : צפייה מומלצת - Yavne Municipality 2003 - 2014 © All rights reserved.