חדשותהתעודה הראשונה שלי

ביום שישי קיבלו תלמידי בית הספר היסודי ע"ש איינשטיין את תעודות המחצית הראשונה של כיתה א'. התעודה מבטאת את סך ההתנהגויות, המעורבות החברתית, הרגלי הלמידה וההישגים בתחומי הדעת השונים, בהם מתנסים ולומדים הילדים במחצית. לרגל יום חגיגי זה, תלמידי כיתה א' הכינו את טקס "קבלת התעודה הראשונה שלי", בו השתתפו ילדי השכבה והצוות החינוכי.

יום זה מציין נקודת שיא בו הילדים קיבלו לראשונה תעודה. לחגיגה הוזמנו ההורים והגיעו גם סבים וסבתות. הילדים והמחנכות פתחו את הטקס ברונדו, לאחר מכן בוצעו קטעי קריאה וריקוד. כל משתתפי הטקס נהנו, זאת הייתה חוויה מרנינה המשלבת שמחה עם הנאה צרופה.

מורן ששון, אמא של נועה מספרת: " זה היה הטקס הראשון בבית הספר איינשטיין ומחזור ראשון לילדים המקסימים שלנו, ההתרגשות הייתה גדולה בקרב ההורים הילדים והצוות החינוכי. כאמא הרגשתי גאווה ונחת לראות את בתי מופיעה ומקבלת תעודה ראשונה".

צוות בית הספר הדגיש שהתעודה מבטאת את תחילתה של מחצית נוספת, תחנה בזמן להזדמנות חדשה שכל ילד יביא לידי ביטוי את כישרונותיו ויכולותיו של כל אחד בכל התחומים: ערכי חברתי לימודי יצירתי ורגשי.

מנהלת ביה"ס, דקלה שגיא, ציינה בנאומה שכמו שחז"ל בחרו לחגוג את טו בשבט דווקא בחורף כשהעצים ערומים, כדי לקדש את תהליך הפריחה שמתחיל עכשיו. גם בביה"ס איינשטיין מעוניינים להדגיש את התהליך שהילדים עוברים במהלך המחצית ולהזכיר שהתעודה היא תמונת מצב של המקום של כל ילד ביחס לעצמו.

>

פורסם בתאריך: 16/02/2017 

Internet Explorer 5+ ,1024 x 768 : צפייה מומלצת - Yavne Municipality 2003 - 2014 © All rights reserved.