חדשות


מכת פתיחה: הטניסאי היבנאי ציון אילוז חוזר ליבנה

הטניסאי היבנאי המצליח, ציון אילוז, חוזר ליבנה ומקווה להחזיר את הספורט הלבן למפה. "חשוב לי להעביר את הידע לדור הצעיר של העיר".

בשנים האחרונות מגרשי הטניס שדה ביבנה זוכים לעדנה מחודשת. העירייה השקיעה משאבים רבים בפיתוח המגרשים ויותר ויותר טניסאים חובטים וחולמים להגיע לרמות הגבוהות. אם לא לווימבלדון באנגליה, אז לפחות לאליפות ישראל במגרשי רמת השרון.

מי שמקווה ושואף לאפשר להגשים את החלום הוא מאמן הטניס היבנאי המצליח, ציון אילוז, שמאמין שעם עבודה קשה ומקצועית אפשר להגיע רחוק. אילוז מאמן טניס משנת 1996, גדל על מגרשי החימר ביבנה ונחשב שנים כאחד מהטניסאים המוכשרים בעיר. השנה חזר אילוז לאמן בעיר ומשמש כרכז ענף הטניס שדה במחלקה לספורט של עיריית יבנה.

"התחלתי לשחק בגיל 7 במגרשי הטניס הראשונים מאחורי מרכז הספורט ברחוב האלון", מספר ציון שבגיל 13 הוכתר כאלוף יבנה וזכה לקבל כפרס ראשון שני מחבטים וביגוד טניס מלא. אילוז המוכשר עבר להתאמן ברחובות וביפו כשאת קריירת האימון התחיל כבר בגיל 12 (!) בתפקיד עוזר מדריך ביבנה. לאחר השירות הצבאי החל לאמן במרכז הטניס בתל אביב והיה אחראי קבוצות הטניס ההישגיות. בהמשך עבר לארה"ב שם הייתי אחראי על שני מועדונים בפנסילבניה ובמיאמי. "לאחר שחזרתי ארצה עבדתי במרכז הטניס באשקלון וביפו במשך חמש שנים והשנה החלטתי לחזור לעיר הולדתי יבנה ולקדם את הספורט הלבן לתושבי העיר", אומר השבוע אילוז. "חשוב לי לעלות את רמת התחרותיות ולאפשר לכל ילד וילדה להיחשף לספורט הנפלא הזה אשר מקנה את כל הערכים והתכונות להצלחה בחיים". 

Internet Explorer 5+ ,1024 x 768 : צפייה מומלצת - Yavne Municipality 2003 - 2014 © All rights reserved.