חדשותפתיחת שתי תערוכות בגלריה הסדנה לאמנות יבנה Happily ever after ו-כמו שבלול

בתערוכה Happily ever after (אוצרת דליה דנון) משתתפים עשרים ואחד אמנים המציגים את התייחסותם לסיפורי עם ואגדות. בתערוכה ''כמו שבלול'' (אוצר רוני ראובן) מציגים האמנים תושבי העיר יבנה, אלי אהרון (פיסול) וציפי שיש (ציור). התערוכות יפתחו במוצ"ש, 18 בפברואר במעמד ראש העיר, צבי גוב-ארי ויוצגו עד 24 במרץ. הכניסה חופשית- מומלץ לבקר!

גלריה הסדנה לאמנות ביבנה מציגה שתי תערוכות חדשות ומרתקות שחובבי האמנות ימצאו בה עניין רב. בתערוכה הראשונה, Happily ever after מוצגות עבודות בכל תחומי האמנות הפלסטית. סיפור התערוכה מבוסס על סיפורי עם ואגדות. משחר התרבות האנושית סיפקו הסיפורים תשתית תודעתית שאפשרה ליחיד להפנים את משאלותיו, להזדהות ולהתאחד עם הקבוצה.

האוצרת דליה דנון מספרת כי "לאגדות העם מתלווה רובד נוסף של מקום גיאוגרפי ותפיסה דתית ותרבותית. בעבודות המוצגות בתערוכה שזורים מוטיבים רבים המאפיינים את עולם האגדה: בעלי חיים כמו עורב, זאב או סוס, מקומות התרחשות כמו חדר סודי, אפלה, צל, יער, מראות קסומים, מעוף ואבדן. לצדם נרטיבים מיתיים - אודיסיאוס, מדוזה וסיפורי בריאה, כמו גם נרטיבים קלאסיים כשלגיה, סינדרלה, הענק בגנו, כיפה אדומה, פיות, נוודים, חפצים. בחלק מן העבודות מופיעים נרטיבים מודרניים - 'לובנגולו מלך זולו', 'צ'רלי צ'אפלין', פיית השיניים וסיפורים מתוך חוברות קומיקס בלגיות". שיח גלריה עם האוצרת והאמנים יתקיים ביום שישי, 24.3.17 בשעה 12:00.

בתערוכה משתתפים: אורית טוכמן דואר, איילת ריזה, גרי גולדשטיין, דבורה מורג, דיוויד אייזיקס, דינה גולדשטיין, דן בירנבוים, דרורה דקל, ורד אהרונוביץ, ורד ניסים, חדוה ראובן, חנה שיר, טלי נבון, לילך בר-עמי, מורן קליגר, מירה צדר, נעה מלמד רז, נעמי בריקמן, ענת מיכאליס, צילה פרידמן, שחר סריג.

פורסם בתאריך: 02/09/2017 

Internet Explorer 5+ ,1024 x 768 : צפייה מומלצת - Yavne Municipality 2003 - 2014 © All rights reserved.