חדשות


זמן חינוך:

ערב הוקרה למערכת החינוך העירונית ביבנה

ביום ראשון 26.10.14 התקיים בהיכל התרבות העירוני ערב הוקרה למערכת החינוך העירונית ביבנה. מאות אנשי חינוך הגיעו להוקיר את העבודה החינוכית הראויה והמושקעת הנעשית בעיר בסימן ההישגים המרשימים בבחינות הבגרות, לציין את אנשי החינוך המצטיינים ולהודות לפורשים ממערכת החינוך העירונית.

ערב ההוקרה השנתי למערכת החינוך ביבנה מתקיים כמסורת, זו השנה ה-11 ברציפות. תעודות הצטיינות הוענקו למורים המצטיינים ולפורשים. הערב נערך בהיכל התרבות במעמד ראש העיר, צבי גוב-ארי ורעייתו דויה, מ"מ וסגן ראש העיר, משה חזות, סגן ראש העיר, אהוד ויצמן, מנכ"ל העירייה, אלי קידר, ראשת אגף החינוך, רות שרעבי, מפקחים, מנהלים, מורים, גננות וסייעות, יועצים, אנשי החינוך המשלים, צוות מינהל החינוך והרשת למרכזים קהילתיים. בתחילת הערב נערך המופע של הזמר והמלחין מתי כספי עם סיפורים וביצועים מרגשים לשירים המוכרים והאהובים שהפכו לנכסי צאן ברזל במוסיקה הישראלית.

ראש העיר, צבי גוב-ארי הדגיש בנאומו כי אנשי החינוך "עוסקים במלאכה ששכרה היא ההצלחה של האחרים ולמרות שחולפות השנים הריגוש אינו מתפוגג לנוכח השגרה ועקומת ההשקעה העצמית וההזדהות עם השליחות מטפסת לפסגות גבוהות מאלה שקדמו להן. המחויבות למהות השליחות כמורי הדור ומחנכיו יוצקת טעם ותבלין להרגשה ולמכוונות ודוחפת לשאיפה לשלמות".

"במבט על מעשה החינוך והעשייה החינוכית נוכל להבחין בתוצרים ובהישגים שלא בנקל הוגשו לעיר על מגש הכסף שלכם", אמר ראש העיר והוסיף כי "השלימות היא ליצור בוגר עם כושר הישרדות לאתגרי המאה ה-21 בכל הנוגע להתמודדות האישית עם הידע וסביבת החיים, עם יכולת, רצון ונכונות לעשות למען חיזוק כושר ההישרדות של מדינת ישראל כעובדה עכשווית ועתידית הנושאת עמה אלפי שנות ערכים שצמחו במעיינות אשר הזינו את שורשינו כעם וכישות יהודית".

גוב-ארי ציין את הישגי תוצאות הבגרות והעלייה המרשימה בשיעור הזכאים בשנת הלימודים תשע"ג- 79.75%, עלייה של 6.3% ביחס לשנה שחלפה וזינוק מהמקום

 

Internet Explorer 5+ ,1024 x 768 : צפייה מומלצת - Yavne Municipality 2003 - 2014 © All rights reserved.