חדשותבעקבות מקרי ההתפרצות לבתים: ראש העיר, צבי גוב-ארי הנחה להגביר את פעילות השיטור העירוני. תחנת משטרה צפויה לקום עד ה-1 ביולי

בעקבות מספר מקרי התפרצות שארעו לאחרונה הנחה ראש העיר, צבי גוב-ארי להגביר את פעילות כוח השיטור העירוני, להפעיל את מערך הניידות בו זמנית בכל חלקי העיר ולעשות כל הדרוש על-מנת לעצור את העבריינים ולהגביר את תחושת הבטחון בעיר.

ראש העיר, צבי גוב-ארי סיכם עם מפקד מחוז המרכז והמטה הארצי של המשטרה על הקמת תחנת משטרה בעיר אשר תוקם עד 1 ביולי 2017. מדובר בהקמת תחנת משטרה עם תקן שוטרים מלא אשר ישפר משמעותית את תחושת הביטחון האישי של התושבים, השירות לאזרח, ההרתעה והסיכול של מעשי עבריינות. בניגוד להבטחות שניתנו בעבר, בפגישה שהתקיימה בלשכתו, התבשר ראש העיר כי דרישותיו בנושא זה מקודמות ומצויות בשלבים מתקדמים ביותר כאשר בימים אלה מתבצעת במשטרה עבודת מטה מפורטת כולל איוש תפקידים ותקנים וקידום תכנית להוספת מבנים ותשתיות על-מנת לאפשר את פתיחת התחנה.

בישיבת מנהלי העירייה שהתקיימה ביום ראשון 19.2.17 בה השתתף גם מפקד נקודת משטרת יבנה, רפ"ק אל-ישיב אלדד העלה ראש העיר את נושא התגברות מקרי ההתפרצות למספר בתים שארעו לאחרונה בעיר ואמר כי יש לנקוט בכל האמצעים והדרכי על מנת למגר את התופעה.

ראש העיר הנחה את השיטור העירוני להגביר את הסיורים והפעילות בכל שעות היממה, להפעיל את שלושת הניידות העירוניות בו זמנית בכל חלקי העיר תוך תיאום שוטף בין הכוחות, המשטרה והפיקוח. בנוסף דרש ראש העיר ממפקד נקודת המשטרה לפעול בצורה נחושה ובכל האמצעים העומדים לרשותה של המשטרה, כולל ביצוע פעילות מניעה סמויה ומודיעינית על-מנת להביא לאתר את העבריינים בהקדם ולהביאם לדין.

מפקד נקודת המשטרה, רפ"ק אל-ישיב אלדד סקר בדיון את פעילות המשטרה בתחום ואמר כי המשטרה פועלת בשיתוף פעולה מלא עם כוח השיטור העירוני. מפקד המשטרה ציין כי המשטרה הגבירה בימים אלה את פעילותה בכל רחבי העיר במטרה לספק מענה מהיר ומקצועי לכל קריאה ומתבצעות פעולות מניעה מגוונות. בשבועות האחרונים נעצרו עבריינים הקשורים בביצוע עבירות של התפרצויות לבתים, רכבים וגניבת רכוש והמשטרה תמשיך לפעול עד למיגור מעשים אלה.

בעירייה ובמשטרה קוראים לציבור לנהוג ערנות ולדווח בזמן אמת למוקד המשטרה (100) והעירייה (106) על כל מקרה חשוד, דבר אשר יסייע למערכת להתגבר על התופעות הללו.

פורסם בתאריך: 20/02/2017 

Internet Explorer 5+ ,1024 x 768 : צפייה מומלצת - Yavne Municipality 2003 - 2014 © All rights reserved.