דבר ראש העיר


תושבים ומבקרים יקרים, ברוכים הבאים

ההיסטוריה של העיר יבנה משתרעת לאחור לתקופת הסנהדרין, כאשר ההווה הוא של עיר מיוחדת באיכות החיים ואילו העתיד טומן בחובו צבעים וגוונים ורודים.

הרכב אוכלוסיית העיר מהווה תופעה מיוחדת של מגוון אנושי, איכותי ורב יכולות, אנשים צעירים ותושבים חדשים שבחרו להתגורר ביבנה, הן בשל המוניטין של מערכת החינוך והן בשל איכות החיים והסביבה.

יבנה מציעה תשתית מעולה לצורך התפתחות מואצת והתחזית לגידולה עומדת על 42 אלף תושבים בתוך 5 השנים הבאות ו- 70 אלף תושבים ב- 15 השנים הבאות.

המבקר ביבנה בימים אלה, יוכל להנות מתנופת הפיתוח שעוברת העיר בחינוך, במיחשוב, בתעשייה ובשיפור חזותה. כל אלה נועדו להכין את יבנה לקראת המאה ה-21 ולהופכה לאבן שואבת למשקיעים, יזמים ואנשים טובים שיבחרו להקים בה את ביתם.

אני גאה על כי יבנה הפכה לעיר מודל המאפשרת צמיחה משפחתית ואישית מיטבית. זוהי העיר בה כדאי לגדל את הדור הצעיר בצורה הטובה ביותר, לחיות בה ולעסוק בה. אלה הם שלושת הנתבכים העיקריים לאורם אנו פועלים ושואפים. אני מזמין אתכם לגלות את יבנה, עיר עם פנים אל העתיד אשר אינה שוכחת את העבר המפואר שלה, עיר עם אופי ומרקם תושבים מיוחד.

אני בטוח שהקשר הישיר והבלתי אמצעי שמעניק אתר האינטרנט, ישפר את התקשורת בין התושבים לעירייה.

עתה, בכל עניין או שאלה תוכלו לפנות גם אלי באופן אישי. אתם יכולים להעביר גם הצעות ורעיונות לשיפור וייעול בתחומים המוניציפאליים השונים.

תודה על הביקור באתר וגלישה נעימה.

שלכם, צבי גוב-ארי

ראש העיר

פנייה לראש העיר‎


 

Internet Explorer 5+ ,1024 x 768 : צפייה מומלצת - Yavne Municipality 2003 - 2014 © All rights reserved.