חדשותפעולה נחושה של העירייה : דייר השתלט על חצר בניין משותף, העירייה פינתה את השטח ותחייב את הדייר בהוצאות הכספיות

עיריית יבנה ביצעה הבוקר (ב') הריסה של בנייה בלתי חוקית ברחוב התאנה בעיר לאחר שאחד הדיירים השתלט על שטח בחצר אחד הבניינים המשותפים.

צוות מטעם הפיקוח על הבנייה באגף ההנדסה של עיריית יבנה בליווי פקחים עירוניים ויחידת השיטור הגיעו למקום ופיקחו על עבודות ביצוע הריסת הבנייה הבלתי חוקית, בהתאם לצו הריסה מינהלי שהוצא ע"י העירייה. עפ"י החשד, אחד מדיירי הבניין השתלט על שטח בחצר המשותפת, תחם את המקום בגדרות, הקים רחבה העשויה עץ ואף יצק בריכות מבטון לצורך גידול דגים במקום!

לאחר שההתראות והצו ההריסה המינהלי שהוצא ע"י העירייה לא זכו להתייחסות מצידו של הדייר, הגיעו למקום צוותים מטעם העירייה אשר הרסו את הבנייה הבלתי-חוקית באמצעות טרקטורים וכלים כבדים. העירייה תמשיך לפעול בהליכים המשפטיים מול הדייר שביצע את עבירות הבנייה תוך חיובו בכל ההוצאות הכספיות המגיעות לאלפי שקלים.

אגב, במהלך הפעילות במקום איתרו הפקחים מלונה נעולה ובה כלב מפוחד ותשוש. הכלב נלקח לטיפול הווטרינר העירוני ודיווח הועבר למשטרה.

השכנים הודו לנציגי העירייה על פעילותם הנחושה לסילוק המטרדים והסרת הבנייה הבלתי חוקית. לטענתם הדייר נהג לקיים במקום פעילויות אשר הטרידו את מנוחתם ופגעו באיכות חייהם.

פורסם בתאריך: 21.07.2015 

Internet Explorer 5+ ,1024 x 768 : צפייה מומלצת - Yavne Municipality 2003 - 2014 © All rights reserved.