חדשות


שחקני מוליכת ליגת 'ווינר' הפועל מגדל ירושלים

התארחו ביבנה במסגרת פרויקט 'פיס בקהילה'

שחקני קבוצת הכדורסל הפועל מגדל ירושלים השתתפו אמש (ב') במשחק ראווה מול שחקני מגמת הכדורסל בבית הספר ''האלון-גינזבורג'' כחלק מפעילות מפעל הפיס ומינהלת הכדורסל. שחקני יבנה הפתיעו את הירושלמים וניצחו בתוצאה 51-44!!

יום לאחר נצחון הליגה מול מכבי אשדוד (85-87) הגיעו שחקני קבוצת הפועל ירושלים בהרכב מלא לאולם הכדורסל ביבנה כדי להשתתף במפגש חוויתי בלתי נשכח עם תלמידי מגמת הכדורסל בתיכון 'האלון' לעיני 500 תלמידים ובאווירת כדורסל נפלאה. על הפרקט אפשר היה לראות שחקנים מובילים כמו יותם הלפרין, ליאור אליהו, יניב גרין, ג'וש דנקן, דרווין קיצין, אדם אריאל ועוד. המפגש נחתם בתחרות שלשות משותפת של תלמידי בית הספר ושחקני ירושלים, והתלמידים זכו להצטלם עם הכוכבים ולקבל חתימות.

האירוע נערך במעמד ראש העיר, צבי גוב-ארי, מנכ"ל מפעל הפיס, אלי דדון, מנהל המחלקה לספורט, שאול דוד, מנכ"ל מינהלת הליגה, עדלי מרקוס ומנהלת התיכון, גליה טרם. המפגש נערך במסגרת שיתוף הפעולה בין המחלקה לספורט בעיריית יבנה, מפעל הפיס ומינהלת הליגה.

ראש העיר צבי גוב-ארי ציין בדברי הפתיחה כי "מגמת הכדורסל בתיכון 'האלון' בשיתוף אליצור יבנה מתפתחת משנה לשנה ומובילה את בוגריה למצויינות. אנו נמשיך לפתח את הספורט בעיר כולל שידרוג והקמת מתקנים חדשים. החינוך לספורט כנפש בריאה בגוף בריא הינו חלק מהחינוך בו דוגלת העיר יבנה . תודתי למפעל הפיס על תרומתם לקידום החינוך, התרבות והספורט בישראל בכלל, ופרויקט זה בפרט"."שעת כדור הארץ" הוא ההזדמנות של כולנו להעלות לסדר היום את הנושאים הסביבתיים שמעסיקים את כולנו בסביבה העירונית: הפרדת אשפה / חינוך סביבתי / תשתיות עירוניות / שבילי אופניים / ריאות ירוקות / תחבורה ציבורית / בניה ירוקה / אנרגיה מתחדשת .../ פעילות קהילתית סביבתית / משבר המים / איכות האויר וכו'.

"שעת כדור הארץ" הוא הזדמנות להעמיק את המסר החינוכי – אחריות האדם כלפי הסביבה ותפקידינו בשמירה על משאבי הטבע.
כיבוי האורות לשעה אחת הוא רק "טיזר", גירוי לפעולה, הוכחה שכל אחד יכול לתרום, גם אם מדובר בסך הכל בפעולה פשוטה וכמעט בלתי מורגשת כמו כיבוי מתג החשמל.

אין גבול לפעילות שתבחרו לקיים והיא תלויה אך ורק ביצירתיות שלכם ובמשאבים שלרשותכם.

על פי הנחיות חברת החשמל, כיבוי האורות ייעשה במדורג. 

Internet Explorer 5+ ,1024 x 768 : צפייה מומלצת - Yavne Municipality 2003 - 2014 © All rights reserved.