חדשות


אות הפעיל המצטיין של משרד החינוך

הוענק לשלושה בני נוער מיבנה

בני הנוער רבים ביבנה מתנדבים למען הקהילה ועושים את מיטב מאמציהם כדי לתת מעצמם למען האחר- וכמה שיותר. פעם אחת בשנה, מבין כל בני הנוער המתנדבים, נבחרים המצטיינים ביותר בתרומתם לקהילה ובהתנדבותם היתרה.

טקס אות הפעיל המצטיין המחוזי מטעם משרד החינוך במחוז המרכז נערך ביום שני, 16.6.14 במתנ״ס נאות-שז"ר ביבנה, במעמד ראש העיר, צבי גוב-ארי ובהשתתפות ארבעים בני נוער מרשויות שונות במחוז שנבחרו כמצטיינים על תרומתם והתנדבותם למען הקהילה. בחירת הזוכים באות הפעיל המצטיין מהעיר יבנה הייתה דקדקנית במיוחד כאשר בני הנוער הומלצו ע"י המדריכים המובילים. מתוכם נבחרו שלושה מצטיינים שנמצאו כראויים ביותר לקבלת האות: ימאל גואטה- פעיל בפרלמנט הנוער העירוני ובתיכון 'נריה', נטלי חנוך ועומר עזריאל- פעילות מובילות במסגרת תנועת הנוער העירונית (המדצ"ים) ומתנדבות בקהילה.

הטקס היה מרשים במיוחד ולווה בקטעי שירה ונגינה של חניכי הקונסרבטוריון בניהולו של ראובן גוטמן. בטקס השתתפו מנהל מינהל חברה ונוער במחוז, רפי דהן, המפקח המחוזי, זכי כבתי, מנהל הרשת למרכזים קהילתיים, אלי אלוש, מנהלת אגף החינוך, רות שרעבי, מפקחים, מנהלי יחידות נוער, נציגי רשויות, הורים ובני הנוער. החלק המרגש נרשם כאשר בני הנוער המצטיינים עלו לבמה וקיבלו את תעודת "אות הפעיל המצטיין" כהערכה רבה על פועלם והתנדבותם.

ראש העיר, צבי גוב-ארי פנה לבני הנוער המצטיינים ואמר כי "התנדבותכם היא קרן של אור לקהילה ולחברה הישראלית, כאשר אנשים צעירים מוכנים לתרום ולהעניק לאחרים מזמנם היקר זוהי עדות לעוצמתה של החברה. אני מאמין כי בזכות אנשים נפלאים כמוכם נייצר כאן חברה טובה יותר, ערכית ומקום שנעים לחיות בו. אתם עומדים בחזית השינוי החיובי, תודתי והערכתי על פועלכם ותקוותי כי תובילו אחרים ללכת בנתיב שסללתם". 

Internet Explorer 5+ ,1024 x 768 : צפייה מומלצת - Yavne Municipality 2003 - 2014 © All rights reserved.