חדשותנוגעים בשמיים: 100% זכאות לבגרות בתיכון ''נריה''

ראש העיר, צבי גוב-ארי לבוגרים: "המשיכו לאתגר את עצמכם כי זוהי רק ההתחלה"

הישג מרשים לתיכון נריה ביבנה- 100% מבוגריו היו זכאים בשנה החולפת לתעודת בגרות מלאה ואיכותית. בטקס הסיום המרגש שנערך ביום חמישי 2.6.16 העניק ראש העיר, צבי גוב-ארי את תעודות הבגרות ל-20 תלמידי המחזור.

בשנים האחרונות ניתן בבית הספר דגש משמעותי על איכותה של תעודת הבגרות ויותר תלמידים לומדים במגמות ברמה של 5 יחידות לימוד במקצועות ביולוגיה, אנגלית ומתמטיקה.

טקס הסיום של בוגרי י"ב נערך בספריית בית הספר במעמד ראש העיר, צבי גוב-ארי, ובהשתתפות המנהל מוטי אהרון, הנהלת בית הספר, מחנכת הכיתה, יפעת מלמד, תלמידים, הורים ובני משפחות. התלמידים הנרגשים הודו למחנכת הכיתה יפעת מלמד ולצוות בית הספר על ההשקעה, הנתינה והמסירות.

ראש העיר, צבי גוב-ארי הודה בחום למנהל התיכון, מוטי אהרון, לסגניו ציפי איצקוביץ ורענן משולם, לרכזות המקצוע, לסגל החינוך ולעובדי בית הספר על מקצועיותם ותמיכתם בתלמידים. "100% זכאות לבגרות הוא מעשה אדיר המצביע על השקעה אדירה, דאגה ומעורבות של העוסקים במלאכת בניית הדור. הפתגם האומר 'השמיים הם הגבול' לא נאמר בכדי, אלא מתייחס ליכולת שלנו כבני אדם לפתח מעטפת ביצועים כמעט ללא גבול", אמר ראש העיר לבוגרים והוסיף כי "אתגרו את עצמכם והציבו יעדים ברי-השגה בהתאם לרוחכם וחלומכם ועם תקווה ועקשנות גם תגיעו להשגים יוצאי דופן. היום קיבלתם כנפיים, הניעו אותם ותגיעו למרום וכאשר תביטו מטה זכרו כי כאן קיבלתם שורשים". ראש העיר ציין עוד כי בימים אלה הוא עוסק במיסוד האקדמיזציה של מערך החינוך ובמקביל פועל לאפשר לצעירי יבנה לרכוש בית במסגרת דיור למשתכן. "בתום שירותכם בצה"ל ארצה לראותכם חזרה ביישוב", אמר גוב-ארי.

במהלך הערב הוקרן סרט מרגש שהוכן ע"י המחנכת מלמד המסכם את שש שנות הלימוד של בוגרי המחזור והוקרן סרטון המתאר את הטכנולוגיה העתידנית.

מנהל בית הספר, מוטי אהרון שיבח את התלמידים על הישגם והודה לראש העיר על השקעתו האישית ותמיכתו הבלתי מסויגת בבית הספר. "בית ספר 'נריה' מעניק לתלמידיו יחס אישי, לא מוותר על אף תלמיד ולאף תלמיד. בשנים האחרונות התפתחו בבית הספר מגמות ייחודיות בקנה מידה ארצי ברמות טכנולוגיות גבוהות כגון מגמת הביו-הייטק עם אוריינטציה רפואית המשלבת לימודי תוכנה ועוד. במקביל אנו שוקדים כל העת על הגדלת מספר התלמידים הלומדים במגמות של 5 יחידות בגרות במתמטיקה, אנגלית, ביולוגיה ומחשבים. תמיכתו הרבה של ראש העיר וליוויו האישי מעניקים לכולנו רוח גבית חזקה במלאכת החינוך ולראייה תוצאות התלמידים".

פורסם בתאריך: 06/06/2016 

Internet Explorer 5+ ,1024 x 768 : צפייה מומלצת - Yavne Municipality 2003 - 2014 © All rights reserved.