חדשות


תלמידי מגמת המוסיקה בתיכון "האורן"

בערב מחווה מרגש לזמר מוש בן-ארי

האורחים שיצאו אתמול מ"היכל התרבות" ביבנה, היו מלאי התפעלות והמומי אדרנלין.

באולם עוד הדהדו קולותיהם של תלמידי מגמת המוסיקה של בי"ס גינסבורג ה"אורן", משולבים בקולו החם של מוש בן-ארי!

אכן, היה זה ערב מלא השראה, האולם היה מלא על גדותיו, אף המעברים ישבו מורים, הורים, תלמידי מגמת המוסיקה לדורותיהם ואורחים נוספים. את הערב כיבדו בנוכחותם מנהלת אגף החינוך, רות שרעבי ויו"ר הנהגת ההורים, שמוליק לוי.

ועל הבמה- בכל שיר שהושר, בכל קטע מוזיקלי שנוגן געשו ורחשו- התרגשות, צמרמורת, מחיאות כפיים והבזקי מצלמות. מדהים היה לראות איך ניצני המגמה - תלמידי חטיבת הביניים היטיבו לנגן ולשיר ברוב כשרון, ואותם השלימו תלמידיה הבוגרים של המגמה ברוב עוצמה, בטחון ווירטואוזיות - משל נולדו על הבמה. השירים שעובדו מחדש- ביטאו גוונים שנוים בקשת המיתרים המוסיקאלית: קלאסי, ג'אז, פופ ועד רוק עכשווי. כשמלאכת העיבוד, הבימוי, ההפקה- נתונה היתה בידיהם האמונות והאומנותיות של מורי המגמה: נמרוד לכיש, אייל דרכמן, אופירה פינקוביץ בניצוחו של רכז המגמה, קובי שפי.

רבים מן השירים היו של הזמר מוש בן-ארי שהחמיא למוסיקאים הצעירים ואמר כי "הצלחתם לרגש אותי מאד בערב נפלא ורווי כישרון. היה לי עונג רב להשתתף במופע המוכיח כי למוסיקה הישראלית יש עתיד מבטיח". מוש חתם את הערב בשירה שסחפה את כולם, אשר קמו על רגליהם הריעו ופיזזו.

מנהלת תיכון ''האורן'', אורית גור-כהן הביעה את הערכתה לתלמידים וסגל המורים ואמרה כי "המוסיקה מהווה מקור השראה, היא יכולה לשמח, להעציב, לספר סיפור. בית הספר ימשיך לפתח את המגמה על-מנת שכל תלמידה ותלמיד יוכלו לממש את הפוטנציאל הגלום בהם". 

Internet Explorer 5+ ,1024 x 768 : צפייה מומלצת - Yavne Municipality 2003 - 2014 © All rights reserved.