חדשותתודה למתנדבים! ראש העיר, צבי גוב-ארי: "המתנדבים מממשים את משמעותה של האחריות ההדדית ואין תחליף למנגינה זו"

בטקס ההוקרה שנערך אמש (ד') בהיכל התרבות העירוני והפך למסורת בעיר, הודתה העירייה למתנדבים הרבים הפועלים ללא לאות בתחומים השונים. ראש העיר, צבי גוב-ארי אמר: "זוהי דרכנו הצנועה לומר למתנדבים הרבים תודה בשם כלל תושבי יבנה על פעילותכם הברוכה והענפה. אתם מממשים את משמעותה של האחריות ההדדית ואין תחליף למנגינה זו".

הטקס נערך בהשתתפות מ"מ וסגני ראש העיר, חברי מועצה, ראשי ארגונים מתנדבים, תושבים ואורחים. ראש העיר, צבי גוב-ארי רואה בהתנדבות למען הקהילה ערך עליון וראשון בחשיבותו וככזה מקדמת העירייה את פעילות ההתנדבות ומעודדת את המשכה.

פעילותם של מאות המתנדבים ביבנה הינה משמעותית, מקדמת תחומים רבים ומסייעת לעירייה בעיצובה של קהילה איכותית ומובילה- הכל בזכותם של מתנדבי העיר המקדישים מזמנם וכישוריהם לטובת הכלל והפרט. במהלך הערב הוענקו תעודות הוקרה לראשי הארגונים המתנדבים, לוועדים, לקבוצות ולעמותות בעיר העוסקות בהתנדבות מתמשכת. בתחילת הערב התקיים המופע "געגועיי" של הזמר קובי אוז ולהקתו.

העיר יבנה נחשבת לאחת הערים המובילות בתחום התנדבות תושביה למען הקהילה. ביבנה עשרות ארגונים התנדבותיים ומאות מתנדבים הפועלים בתחומי הרווחה, חינוך, קליטה, נוער, ספורט, אמנות, תרבות ופנאי, בריאות, בטחון, קשישים ועוד.

ראש העיר, צבי גוב-ארי הביע את הערכתו הרבה למתנדבים ואמר כי "הנכם יוצרים יחדיו עיר שראוי לחיות בה וכן שותפות בתחושת הגאווה על-כך שעירנו היא עיר של מתנדבים. מלאכת ההתנדבות פרוסה על מפת חייה של העיר, שזורה כחוט השני כמעט בכל פעילות מפעילותה של העיר, מלווה, תומכת ועושה למען אוכלוסיות שלמות, עוסקת בקבוצות, ברבים, ואינה מזניחה את הבודד, הסובל הנזקק". ראש העיר הוסיף כי חמש עשרה שנים הוא מלווה את פעילות המתנדבים וימשיך בכך גם שלושת השנים הקרובות. "לרגע לא חדלתי להתפעל מגודל המעשה ומרוח האיתנה הנושבת במפרשי מעשה ההתנדבות, ובאותו זמן לא מעט דאגה מקננת בליבי, דאגה שעיקרה המשכיותה של המנגינה ההתנדבות שלכם כי באין מנגינה זו משתבשות סימפוניות חייהם של אלפי אנשים הצמאים לה, המוקירים ומעריכים אתכם את מנגינת הנתינה. אין תחליף למנגינה זו, שאו ברכה ותודה מכל הלב". את הטקס הנחתה רעות בנימין. תמונות האירוע מתפרסמות בפייסבוק של עיריית יבנה.

פורסם בתאריך: 29/10/2015 

Internet Explorer 5+ ,1024 x 768 : צפייה מומלצת - Yavne Municipality 2003 - 2014 © All rights reserved.