חדשות


עיריית יבנה העניקה מלגות לסטודנטים בסך 300,000 ₪

כחלק ממדיניותו של ראש העיר מעניקה העירייה מלגות לסטודנטים בני יבנה הלומדים במוסדות להשכלה גבוהה - יוזמה ברוכה במסגרת תרומה לקהילה.

בטקס חגיגי שנערך ביום חמישי, 25.12.14 באולם ''אשכולות הפיס'' במעמד ראש העיר, צבי גוב-ארי, יו"ר ועדת המלגות, אלי מזוז, מ"מ וסגן ראש העיר, משה חזות וחברת המועצה, לינה שרון, הוענקו מלגות כספיות בסך של כ-300,000 ₪ל-132 סטודנטים ביבנה הלומדים במוסדות להשכלה גבוהה ומתנדבים בקהילה המקומית.

מידי שנה מעניקה העירייה מלגות לסטודנטים כאשר העדיפות במתן המלגה ניתנת לסטודנטים מתנדבים בקהילה בתחומים של חונכות תלמידים (פר"ח), מרכזים קהילתיים, בתי ספר, קידום נוער, ספורט, רווחה ועוד.

ראש העיר, צבי גוב-ארי הודה לחברי ועדת המלגות ולמזכירת הוועדה, יעל יצחק-פור. גוב-ארי ציין כי הענקת המלגה מהווה אות הערכה של עיר המבקשת לעודד ולתמוך בסטודנטים בדרכם לרכישת השכלה גבוהה. "אני גאה בעובדה שב-15 השנים האחרונות אנו מקפידים להעניק מלגות לבני עירנו. כל אחת ואחד מכם בחר בדרך ובתחום לימודים כאשר עצם הלמידה היא האושר האמיתי. המשיכו ללמוד, העשירו את עולמכם ואאחל כי תגשימו את חלומותיכם ושאיפותיכם". ראש העיר הוסיף כי ''העיר יבנה נמצאת בעיצומה של התפתחות דרמטית כאשר עד תום שנת 2015 תצמח האוכלוסיה בכ-62 אחוזים. אנו ממשיכים בבינוי ובפיתוח מוסדות חינוך ותקוותי כי בעתיד נוכל לבשר על הקמת מוסד אקדמי בעיר.

יו''ר ועדת המלגות, אלי מזוז, בירך את הסטודנטים ואיחל להם הצלחה בהמשך הדרך. "תודתי לראש העיר הפועל רבות למען קידום החינוך בעיר תוך עידוד הסטודנטים דרך הענקת מלגות בסכומים נאים. המעשה הערכי של הסטודנטים בתרומתם חזרה לעיר מהווה דוגמא ומופת לקהילה בריאה ואיכותית". 

Internet Explorer 5+ ,1024 x 768 : צפייה מומלצת - Yavne Municipality 2003 - 2014 © All rights reserved.