חדשותמיחזור אריזות מתחיל בבית: נציגי העירייה ידריכו את תושבי שכונת נאות-בגין

בשבוע הקרוב יעברו מדריכים מקצועיים מטעם העירייה בבתים שבשכונת נאות-בגין וידריכו את תושבים בנושא הפרדת פסולת אריזות לפחים השונים.

כ-2,500 משפחות ביבנה יזכו החל מיום שלישי, 5.7.16 לביקור אישי, במהלכו יקבלו שי והסבר קצר על השימוש בפח הכתום שנמצא בשכונתם וכיצד יש לבצע הפרדת פסולת נכונה במטבח הביתי. פעילות זו הינה חלק משורה של צעדים בתחום ההסברה שתבצע בקרוב עיריית יבנה בשיתוף תאגיד המחזור 'תמיר'.

מעיריית יבנה נמסר כי ההדרכה תתבצע בשכונת נאות-בגין, לאחר שהדרכה מבית לבית בוצעה לפני מספר שבועות בשכונות נאות שז"ר, נאות אשכול ורמות ויצמן. מדריכים מקצועיים יחלקו לתושבים שקית כתומה רב-פעמית להפרדת אריזות למחזור שתשמש כפח ביתי. כל משפחה תקבל עלון הסברה ייעודי שיפרט את סוגי האריזות אותם יש להשליך לפחים השונים בעיר.

ראש העיר, צבי גוב-ארי אמר השבוע כי "העירייה שמה לה למטרה להוביל בתחום הסביבתי והאנרגיה המתחדשת. אנו משקיעים משאבים ומאמצים רבים בחינוך הדור הבא למודעות גבוהה יותר לסביבה ולפתרונות המחזור העומדים לרשותנו. שימת לב ניתנת לפעילות ההסברה לכלל הציבור ובמערכת החינוך העירונית למען יישום הנדרש לשימור הקיימות וטיפוח איכות הסביבה". גוב-ארי הוסיף כי "יישום חוק הפרדת פסולת אריזות מאפשר את הפחתת נפח האשפה המועברת להטמנה בקרקע ולטווח ארוך הדבר ישפיע, בין היתר, על שימוש נכון במשאבי הקרקע ועל חסכון שיופנה לטובת החינוך".

פורסם בתאריך: 30/06/2016 

Internet Explorer 5+ ,1024 x 768 : צפייה מומלצת - Yavne Municipality 2003 - 2014 © All rights reserved.