חדשות


עיריית יבנה מקדמת הקמת מרכז יום טיפולי רב-נכותי בהשקעה של חמישה מיליון ₪

ראש העיר צבי גוב-ארי בישר השבוע כי העירייה מקדמת את הקמתו של מרכז יום טיפולי רב-נכותי אשר יוקם ברחוב הפארן שבאיזור התעשייה הצפוני בהשקעה של כחמישה מיליון ₪.

מועצת העירייה אישרה את הצעתו של ראש העיר, צבי גוב-ארי למימון הקמת המרכז ביבנה אשר יוקם ביוזמת העירייה ובשיתוף משרד הרווחה, המוסד לביטוח לאומי וקרן שלם. הקמת המרכז למבוגרים משקפת את מדיניות העירייה השמה דגש על מתן מענה ראוי ומכבד לאוכלוסייה בעלת צרכים מיוחדים.

ראש העיר אמר במהלך הישיבה כי מדובר בנושא מאד חשוב אשר יספק טיפול תעסוקתי למטופלים תושבי העיר המתקשים להיקלט במקומות עבודה בשוק החופשי ואשר נאלצו עד כה לנסוע למרכזים דומים בערים אחרות כגון רחובות וראשון לציון. המטופלים יזכו לשירותי הסעה למרכז החדש אשר יוקם באזור התעשייה בסמוך למרכזי חינוך אחרים כגון בית ספר אורט-אורמת ובעתיד בית הספר 'בנות לאה'.

"אני שמח שהצלחנו לשכנע את המוסדות השונים בצורך להקים מרכז יום מתקדם ומודרני לרווחת האוכלוסייה בעלת צרכים המיוחדים והנכים", אמר השבוע גוב-ארי והוסיף כי "חוסנה של חברה נמדדת ביכולתה להושיט ידה לאוכלוסייה החיה בקרבה וזקוקה לכתף התומכת וליד מושטת. אנו מאמינים כי לאדם עם מוגבלות זכות בסיסית לחיות חיים מלאים בסביבתו הטבעית, לממש את הפוטנציאל הגלום בו ולהשתלב במרקם החברתי, התרבותי והתעסוקתי בהתאם ליכולתו, לרצונו ולצרכיו". 

Internet Explorer 5+ ,1024 x 768 : צפייה מומלצת - Yavne Municipality 2003 - 2014 © All rights reserved.