חדשותתושבי יבנה, תתחדשו! נחנך המרכז קהילתי ע"ש אמנון ליפקין-שחק

המרכז הקהילתי החדש ע"ש אמנון ליפקין-שחק שהוקם ברחוב השייטים ביוזמתו של ראש העיר, צבי גוב-ארי ישמש מוקד פעילות מרכזי לתרבות ופנאי לאלפי בתי אב.

ביום שני, 7.9.15 נחנך המרכז בטקס חגיגי במעמד ראש העיר, צבי גוב-ארי, מ"מ וסגן ראש העיר, משה חזות, סגן ראש העיר, אהוד ויצמן, חברי מועצת העיר, מנכ"ל העירייה, דוד שטרית, יו"ר הנהלת המתנ''סים, משה שטרית, מנהל הרשת למרכזים קהילתיים, אלי אלוש, יו"ר ועד שכונת נאות רבין, יוסי כהן, תושבים ואורחים. בפתיחה נערך מופע ריקוד אקרובטי של קבוצת פירומניה ומופע להקת בית הספר למחול בניהולה של רינת שצ'רב.

ראש העיר, צבי גוב-ארי התכבד בגזירת הסרט ובדבריו אמר כי מדובר "בעוד פרויקט יפה שיעמוד לרשותם של תושבי יבנה אשר יהנו ממקום מזמין ומודרני שיציע שפע של פעילויות לכל המשפחה. המרחבים מאפשרים מגוון פעילויות שעד כה לא התאפשרו במרכזים אחרים, ובטוחני כי הציבור הרחב יפיק תועלת מהמקום". גוב-ארי התייחס להחלטה לקריאת שם המרכז על שמו של רא"ל אמנון ליפקין-שחק ז"ל, ואמר כי "האיש שיקף יושר, אהבת מולדת, חינוך- כל אותם ערכים שלאורם אנחנו מהלכים ומנחילים לילדנו". ראש העיר שיבח את פעילותה של מנהלת המרכז, אדוה נגלר-כץ, אשר בזמן קצר גיבשה תכנית חוגים ופעילויות מגוונות ואיחל לה הצלחה בתפקיד.

ראש העיר הודה בחום לשותפים בתכנון והקמת המבנה והעניק תעודות הוקרה לקבלן המבצע ראובן בורנובסקי, בעלי חברת הנדסה בניין ופיתוח בע"מ, לאדריכל גיא מילוסלבסקי ולמנהל הפרוייקט מטעם העירייה, פנחס טרבלסי.

המרכז הקהילתי על שטח של כ-1,600 מ"ר הוקם ע"י עיריית יבנה וכולל חדרים מרווחים ויאפשר למבקרים חוויה ותוכן מותאם לאוכלוסייה המגוונת של העיר,כך שבכל שעה ניתן להגיע ולמצוא פעילות מתאימה.

פורסם בתאריך: 09/09/2015 

Internet Explorer 5+ ,1024 x 768 : צפייה מומלצת - Yavne Municipality 2003 - 2014 © All rights reserved.