חדשות


יבנה היא העיר הראשונה המובילה תכנית מנהיגות

ייחודית ליצירת נוער איכפתי ומעורב במדינת ישראל

העיר יבנה נמצאת בתהליך צמיחה משמעותי ובמהלך השנים האחרונות מתבצעים פרוייקטים רבים עבור התושבים ובשיתופם. ראש העיר, צבי גוב-ארי חרט על דגלו לפתח את דור המנהיגות הבא של העיר ועל רקע זה נענה לאתגר להיות העיר הראשונה בארץ שתוביל פרויקט יחודי וראשוני מסוגו בניהולו של המומחה לאימון, אלון גל, ליצירת נוער אכפתי ומעורב במדינת ישראל.

העיר יבנה לקחה על עצמה להוביל ולהנהיג את הפרויקט הראשון מסוגו. כנס הפתיחה להשקת הפרויקט נערך באולם ''אשכולות פיס'' במעמד ראש העיר, צבי גוב-ארי ובהשתתפות מנכ"ל תות תקשורת ותוצאות, אלון גל. 230 תלמידי כיתות י'-י"א מבתי הספר ''האלון'' ו''האורן'' לקחו חלק בכנס כאשר מתוך קבוצה זו ייבחרו כ- 30 תלמידים שיזכו להשתתף בתכנית.

התכנית תתמקד בהכשרת המנהיגות הצעירה של יבנה דרך אימון אישי, הקניית כלים אימוניים והטמעת האימון באמצעות פרוייקטים שיזמו ויובילו המשתתפים. בני הנוער יעברו הכשרת מאמנים לכל דבר, הכשרה מקצועית ואפקטיבית בתחומה, ירכשו כלי הצלחה שמועברים לבכירי המנהיגים והמנהלים ויעברו בעצמם תהליך צמיחה אישי וחברתי. בתום התכנית הנוער ''יחזיר'' לקהילה בפרויקטים חברתיים וקהילתיים שיזום ויוציא לפועל במסגרת ההכשרה.

אלון גל הרצה בפני התלמידים על הצלחה ועל מימוש פוטנציאל ואמונה בעצמם והזמין אותם לקחת חלק בהזדמנות יוצאת-דופן ללמוד כיצד פועלים אלופים ומצליחנים. אלון הודה לעיריית יבנה ולעומד בראשה על המנהיגות והראשוניות וציין כי תכנית ההכשרה ביבנה תוגש למשרד החינוך לצורך פיתוח מודלים לערים אחרות ולהטמעה במוסדות חינוך נוספים ברחבי הארץ. "גישת האימון מבוססת על ההכרה שעל-מנת לפרוץ דרך וליצור תוצאות משמעותיות שישמרו לאורך זמן, יש ללוות ולאמן את המשתתף לפעול מעבר להרגלים הקיימים הבולמים את תוצאותיו, דרך עימות, הוקרה והטמעת הכלים הנרכשים", אמר גל. 

Internet Explorer 5+ ,1024 x 768 : צפייה מומלצת - Yavne Municipality 2003 - 2014 © All rights reserved.