חדשותמגמת המחול בגינסבורג "האלון" מכתיבה את הקצב...

ביום שלישי בשבוע שעבר התקיים מופע סיום שנה של תלמידות מגמת המחול בניהולה של מנהלת המגמה, מירית ברמן, הלומדות בביה"ס גינסבורג "האלון" מכיתה ז' ועד כיתה י"ב. מופע הסיום נערך בהיכל התרבות וקהל הצופים הגיע בהמוניו. ראש העיר, צבי גוב ארי, רעייתו דויה ומנהלת אגף החינוך, רות שרעבי כיבדו את האירוע בנוכחותם. במהלך הערב הופיעו כ-70 בנות ובן אחד במגוון רחב של ריקודים. תלמידות שכבת י"ב והבן היחיד המשתתף בקבוצה העלו חלק מעבודות הבגרות שלהם וזכו לתשואות רמות מצד הקהל שגדש את האולם.

התלמידות הופיעו במגוון רחב של ריקודים ובתלבושות מרהיבות וסיכמו פעילות מגוונת שהתקיימה במהלך שנה"ל הנוכחית.בסיום הערב התקיים טקס פרידה מרגש של בנות המגמה הצעירות מתלמידי המגמה המסיימים את לימודיהם בשכבת י"ב. כמו כן הוריהם של תלמידי המגמה הלומדים בשכבת י"ב הופיעו בריקוד בהפתעה בפני הקהל שהופיע, וזכו למחיאות כפיים. תלמידי המגמה ברכו את המורים למחול והודו להם על השקעה אינסופית. רכז השכבה, ד"ר רפי שגיב ויועצת השכבה, מרגנית כפיר הפתיעו את התלמידות ואת הקהל בריקוד שהכינו במיוחד לערב זה.מנהלת ביה"ס, רחלי כץ-גריב, הודתה לראש העיר על התמיכה, הליווי, ההשקעה, הזמן ועל המשאבים הכספיים שהוא משקיע במגמה איכותית זו.

מנהלת ביה"ס ברכה את תלמידות המגמה: "מגמת המחול בבית ספרנו מהווה את אחת ממגמות הדגל של ביה"ס וחורטת על דגלה את ערך המצויינות. תלמידות המגמה משקיעות שעות רבות בלימודים מעשיים אינטנסיביים- ואין הדבר ברור מאליו. מערכת היחסים שנוצרת בין התלמידות הצעירות לתלמידות הבוגרות מהווה מודל לשיתוף פעולה פורה. מורי המגמה בניהולה של רכזת המגמה, מירית ברמן, משקיעים שעות רבות בהדרכה, בלימוד ובקידום כל תלמידה במגמה- ועל כך יישר כח!".

פורסם בתאריך: 02/04/2017 

Internet Explorer 5+ ,1024 x 768 : צפייה מומלצת - Yavne Municipality 2003 - 2014 © All rights reserved.