חדשות


תלמידי בית הספר הירוק השתתפו ב'יום קהילה-משטרה'

להכרת אמצעי המשטרה ולמניעת התנהגויות סיכוניות

תלמידי בית הספר הירוק ע"ש רבין, בניהולה של עינת פוטרמן, השתתפו בתחילת השבוע ביום ''קהילה-משטרה'' ונחשפו ליכולות משטרת ישראל ויחידותיה.

מטרת היום היתה חשיפת העבודה הנעשית על-ידי השוטרים ופעילויות המשטרה באמצעים שונים, זאת במטרה לשפר את השירות לקהילה המקומית. התלמידים וילדי הגנים הסמוכים לבית הספר, התרשמו ממגוון יכולות משטרתיות, ביניהם פעילותה של יחידת הכלבנים שהציגה את כלבי התקיפה והגישוש לאיתור סמים, יחידת החבלה המשטרתית, יחידת הפרשים, הזיהוי פלילי, משמר הגבול ומשטרת התנועה. בנוסף התוודעו התלמידים לעשייתם של ניידות מגן דוד אדום ומערך כיבוי האש. את היום חתמה הופעה מרהיבה של תזמורת משטרת ישראל בניצוחו של איתן סובול בהרכב של כשלושים נגנים.

ראש העיר, צבי גוב-ארי אשר ביקר בבית הספר הודה למארגנים, ציין את חשיבותו של היום והדגיש את הקשר הטוב שבין המשטרה לקהילה, המוצא ביטוי נאמן באירוע מסוג זה. גוב-ארי ציין כי העירייה והמשטרה משקיעות רבות למען שיפור רמת הביטחון של התושבים, הן באמצעים והן בפעולות הסברה ומניעה. "במיוחד בימים אלה חשוב כי הילדים יהיו מודעים לסיכונים האורבים להם וימנעו מהן", הוסיף ראש העיר.

מפקד משטרת יבנה, רפ"ק אלון שמעוני הביע הערכה למפקד השיטור הקהילתי, רס"ב שרון בשארי ולשוטרת הקהילתית, רס"מ סופי בוחבוט והדגיש את שיתוף הפעולה הפורה עם מערכת החינוך העירונית. "יום זה נועד להציג בפני התלמידים את תפקידי המשטרה והאמצעים שברשותה במשימותיה השוטפות ומסייע לכולנו בחשיפה ובקירוב הקהילה למשטרה". 

Internet Explorer 5+ ,1024 x 768 : צפייה מומלצת - Yavne Municipality 2003 - 2014 © All rights reserved.