חדשותעיריית יבנה תחלק כ-850 סלי-מזון לחג הפסח כסיוע למשפחות מעוטות יכולת, אזרחים בודדים וקשישים

חג הפסח מתקרב וכמידי שנה נערכים בעיריית יבנה לסייע למשפחות ולקשישים הנזקקים. ראש העיר, צבי גוב-ארי אישר תקציב מיוחד לרכישת סלי מזון למשפחות מעוטות יכולות ולקשישים אשר יחולקו בימים שלפני החג ע"י האגף לשירותים חברתיים. למבצע אספקת החבילות הצטרפו עמותות, מפעלים ותושבי העיר.

מצוות 'קמחא דפסחא' משלבת רגישות חברתית ועזרה למעוטי יכולת. גם השנה נרתמים גופים פרטיים ועסקיים המצטרפים לעירייה ומסייעים ברכישת מצרכים רבים, זאת על מנת לאפשר את קיום מצוות ליל הסדר בכל בתי העיר.

צוותי האגף לשירותים חברתיים, העומדים בקשר רציף עם המשפחות ומסייע להן במהלך כל ימות השנה, דואגים לספק את חבילות מזון למשפחות. החבילות כוללות מוצרי יסוד כגון מצות, יין, סוכר, שמן, קמח מצות, ממרח שוקולד, אבקת מרק, קפה ותה, שימורים שונים ועוד.

בנוסף לשוברים לרכישת מזון יחולקו ע"י "הקרן לידידות" של הרב יחיאל אקשטיין שוברים לרכישת ביגוד להורי ילדי המועדונית.

הארגונים המשתפים פעולה עם העירייה ביוזמה המבורכת הם הקרן לידידות, מיזם לביטחון תזונתי, עובדי חברת 'אינטרלאב', עמותת "אשל אברהם" של יצחק מוסאי, מועדון רוטרי יבנה, אשל אברהם ותושבים פרטיים.

ראש העיר, צבי גוב-ארי: "הסיוע לאלה הזקוקים מהווה מחויבות ואחריות של כל אחת ואחד מאיתנו, מחויבות המשלבת ערכים מוסריים המשקפים אחריות הדדית ורצון מעומק הלב לעשות למען תושבי העיר. תודתי שלוחה לתורמים על השותפות והנתינה אשר תסייע למשפחות לחוג את ליל הסדר והחג ברווחה יחסית".

פורסם בתאריך: 30/03/2017 

Internet Explorer 5+ ,1024 x 768 : צפייה מומלצת - Yavne Municipality 2003 - 2014 © All rights reserved.