חדשות


תלמידות ''האורן'' במשחק ראווה

מול קבוצת הפועל ראשל"צ מליגת העל נשים

תלמידות כיתה ז-ח' במועדון בית-ספרי ''האורן'' הן לא רק תלמידות מצטיינות בלימודים אלא גם ספורטאיות מחוננות השואפות להגיע בעתיד לרמות הגבוהות של הכדורסל הישראלי.

בנות יבנה המשחקות בליגת בתי-הספר של התאחדות בתי הספר בכדורסל אירחו ביום ראשון את קבוצת הפועל ראשון-לציון מליגת העל נשים, למשחק ראווה בהיכל הספורט ביבנה, לעיני כ-200 תלמידות ותלמידים נלהבים מהתיכון.

במסגרת הפעילות נערך משחק ראווה בין הקבוצות כאשר שחקניות יבנה, בהדרכת המאמן יואב שקמן זכו לשחק מול שחקניות מקצועניות ברמה הגבוהה ביותר. במחצית המשחק נערכה תחרות קליעות בשילוב הקהל. המשחק הסתיים בניצחון דחוק לאורחות מראשל"צ בתוצאה 45-40. בתום המפגש השתתפו שחקניות שתי הקבוצות בארוחת בוקר משותפת ובריאה.

בקבוצת הפועל ראשון-לציון בהדרכת המאמנת שירה העליון מככבות ירדן דנן ומאי דיין מנבחרת הנערות של ישראל, יעל אהרונוב, עדי לוקס, אמנדה תופסון, אלקסיס גריי ועוד. במועדון הבית ספרי האורן משחקות אפיק חזן, יעל קורדובה, הילה שלמה, אלונה אברהם, רותם דורון, ליאור בודביקה, נטע פפו, אביב לב, לישי חן ונעם פרץ.

פעילות זו תורמת לשחקניות לפיתוח המצוינות לספורט הישגי. התלמידות משחקות במהלך העונה בקבוצת הילדות (דרום) של אליצור יבנה. חשוב לציין כי בשנים האחרונות חל גידול משמעותי במספר הבנות הפעילות בענף הכדורסל במסגרות קבוצות הכדורסל של אליצור ובמועדוני בתי-הספר ברחבי העיר בניהולו של המאמן צחי בודביקה.

רכזת המועדון הבית ספרי, תפארת סיטבון: "מדובר בבנות רציניות המתאמנות במסגרת אליצור יבנה ובמסגרת המועדון הבית ספרי. הקבוצה משתתפת באימוני אתלטיקה עם המאמן אורי ליאור והצטיינותן של באה לידי ביטוי לא רק בתחום הספורט אלא גם בתחום הלימוד 

Internet Explorer 5+ ,1024 x 768 : צפייה מומלצת - Yavne Municipality 2003 - 2014 © All rights reserved.