חדשות


עושים בית ספר לכדורסל

צחי בודביקה מונה למנהל מחלקת הנוער בכדורסל

בית הספר לכדורסל של אליצור יבנה פותח שעריו והשנה תחת ניהול מקצועי חדש. יותר מוקדי פעילות לבנים ובנות בכל הגילאים.

מנהל מחלקת כדורסל בנות, צחי בוטביקה, מונה לאחרונה לשמש כמנהלה המקצועי של מחלקת הנוער באליצור יבנה – בנים ובנות, ולמעשה נוצר לראשונה איחוד בין שתי המחלקות. המאמן ליאב שדה שאימן השנה במסגרת בית הספר לכדורסל בבית ספר ''רבין'' ישמש כמנהל בית הספר לכדורסל של המחלקה.

השנה בית הספר לכדורסל עתיד לגדול בצורה משמעותית והפעילות שלו תלך ותתעצם עם מגוון גדול של ימי פעילות בבתי הספר השונים וגם עם מוקדים שיהיו פתוחים בשעות אחר-הצהריים. תוקם ליגה אזורית בה יתנסו השחקנים הצעירים במשחק בפועל ויוכלו לחוות את ההרגשה המיוחדת כאשר משחקים נגד קבוצה מתחרה. בנוסף, ילדי בית הספר לכדורסל יוזמנו למשחקי הקבוצה הבוגרת בליגה הלאומית ויהיו חלק בלתי נפרד מההוויה של הכדורסל ביבנה.

ולא רק ילדי בית הספר ייהנו מהשינוי- השנה יהיה תהליך של גדילה גם ב"סל-קיד"- חוג כדורסל לילדי הגיל הרך בגילאי 3-5 בו הם יכולים להתנסות בשיעור כדורסל המשולב עם קידום הצעירים בתחום המוטוריקה- גם יחזקו את גופם וגם ייהנו מפעילות ספורטיבית קבוצתית.

מחלקת הכדורסל באמצעות המחלקה לספורט בראשותו של שאול דוד לקחה הקיץ חלק בתרומה לקהילה. בזמן הלחימה בשבועות האחרונים העמידה המחלקה לרשות האזרחים והילדים את מרכז הספורט לפעילות כדורסל בהדרכת מאמן מקצועי.

ביום ראשון, 31/8 יתקיים באולם מרכז הספורט (האלון 27) הפנינג כדורסל בשיתוף קבוצת הבוגרים של אליצור יבנה. במהלך הפעילות תתקיים הרשמה לקבוצות ולראשונים יינתנו הנחות משמעותיות. הפעילות לכיתות א'-ג' בשעות 17:00-18:00 ולכיתות ד-ו בשעות 18:00-19:00. כולם מוזמנים. 

Internet Explorer 5+ ,1024 x 768 : צפייה מומלצת - Yavne Municipality 2003 - 2014 © All rights reserved.