חדשות


"ישראל עוצרת" - ישראל זוכרת את חללי תאונות הדרכים

במסגרת פעולותיה של עמותת 'אור ירוק' לשינוי תרבות הנהיגה במדינת ישראל והורדת כמות תאונות הדרכים, יזמה העמותה את יום הזכרון ל - 31,850 חללי תאונות הדרכים בישראל מיום הקמת המדינה, תחת הכותרת " ישראל עוצרת ". "המטרה החשובה של היום" , אומר חיים גופן מייסד מועדון אור ירוק ביבנה "היא לעצור ליום אחד, שעה אחת , דקה אחת ולעמוד מול המחיר הנורא של אובדן החיים עקב תאונות דרכים".

מדינת ישראל מציינת במהלך השנה ארועים היסטוריים חשובים וזוכרת את הנופלים במערכות ישראל. חללי תאונות הדרכים נשכחים לכאורה בחברה שלנו ואנו משאירים את השכול, האבל והזיכרון למשפחה. "חשוב לנו, כמי שמנסים להביא את נושא הזהירות בדרכים למודעות רחבה בציבור, להוציא את חללי תאונות הדרכים מאלמוניותם ולחייב עצמנו כחברה לעמוד מול המספר הנורא של החללים ולהתחייב לעצור את ההרג", אומר גופן.

במהלך היום יתלו שלטי הסברה ברחבי העיר לציון היום ומשמעותו ופעילות מועדון אור ירוק תיוחד ביום זה לפעולות מול תנועות הנוער ובמרכזים שונים בעיר.

בנוסף , מתנדבות המועדון בפרויקט "זה"ב בגן" ייחדו את פעילותן בגנים ביום זה לתכני היום תוך שיתוף ההורים במסרי הזהירות בדרכים.

חשוב לנו למצוא דרך להזכיר את חללי תאונות הדרכים בעיר, לרתום את פעילות גני הילדים ובתי הספר לציון היום על תכניו בהתאמה לגיל הילדים ולהביא את תחומי הבטיחות בדרכים למודעות רחבה בציבור".


 

Internet Explorer 5+ ,1024 x 768 : צפייה מומלצת - Yavne Municipality 2003 - 2014 © All rights reserved.