חדשות


יבנה- עיר 5 כוכבים

בתחרות הערים היפות בישראל

המועצה לישראל יפה הכריזה ביום חמישי 7.11.13 על הזוכים בתחרות "קריה יפה בישראל יפה", הנערכת זו השנה ה-20. התחרות בודקת בלמעלה מ-100 ערים ויישובים את מכלול השירותים והתשתית העירונית שמעניקה הרשות המקומית, בדגש על תחומי הקיימות ואיכות החיים במרחב האורבאני.

יבנה מיישמת הלכה למעשה את היותה עיר ''ירוקה ומקיימת'' ופרס חמישה כוכבי יופי מתווסף לשורה ארוכה של הישגיים בתחום זה ובאחרים. בביקורות שקיימו צוותי השיפוט מטעם המועצה לישראל נבדקו בעיר יבנה מגוון פרמטרים- החל מניקיון המרחב הציבורי, הפרדת אשפה במקור, מיחזור, מבני ציבור, פארקים וריאות ירוקות. השופטים העניקו לעיריית יבנה ניקוד מקסימאלי שמשמעותו התמודדות על דגל היופי.

ראש העיר, צבי גוב-ארי אמר השבוע כי הפרס משקף עמידה בקריטריונים של השקעה באיכות הסביבה, קיימות וחינוך סביבתי, יישום פריצות דרך, הטמעת ערכי יופי, אסתטיקה ועוד. "עיריית יבנה תמשיך להציב רף גבוה תוך שיפור השירותים שהיא מעניקה לתושביה. תושבי יבנה יודעים להעריך את החשיבות הטמונה בטיפוח פניה של העיר תוך פיתוח וקידום ההתייעלות הסביבתית כמנוף של צמיחה קהילתית וחברתית". גוב-ארי הודה לעובדי האגף לשיפור פני העיר בראשותו של יצחק איטח וציין את המאמץ הניכר המושקע על-ידם "הנראה לעין בכל פינה בעיר". 

Internet Explorer 5+ ,1024 x 768 : צפייה מומלצת - Yavne Municipality 2003 - 2014 © All rights reserved.