חדשות


הוועדה המקומית אישרה תכנית של ''התחדשות עירונית''

במתחם הכרמל בשכונת נאות-שז"ר

הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה יבנה אישרה את תכנית התחדשות עירונית (פינוי-בינוי) ברחוב הכרמל שבשכונת נאות-שז"ר.

מדובר בתכנית להקמת 286 יחידות דיור ב-4 בניינים- בניין אחד בן 28 קומות ועוד 3 בניינים בדירוג של 15,17 ו-13 קומות הממוקמים בכניסה הצפונית של העיר.

על-פי התכנית של חברת ''גרופית'", מדובר בפינוי והריסת 3 בנייני מגורים בני 56 יחידות דיור, מספר קיוסקים וחנויות ובמקומם ייבנו 4 בנייני מגורים עם שימושים ציבוריים בקומת הקרקע, חנויות, מגרש למבני ציבור ופיתוח השטח הציבורי הסמוך.

התכנית שומרת על רצועה ירוקה לאורך שדרות העצמאות ומציעה כניסה ויציאה נוספת מהמתחם במטרה לאפשר תנועה תחבורתית נוחה. בנוסף מתוכננים חניות תת-קרקעיות לבניינים החדשים.

הועדה, בראשותו של ראש העיר, צבי גוב-ארי, אישרה את התכנית בכפוף לביצוע דרישות הוועדה והעברתה לאישור הוועדה המחוזית לתכנון ולבנייה.

ראש העיר אמר השבוע כי במסגרת תכנית כוללת בנושא פינוי–בינוי ברחבי העיר "הצלחנו להביא מספר מתחמים להכרזה של משרד השיכון ואלה נמצאים בהליכים שונים של התקדמות אל מול ועדות התכנון והדיירים. אנו משוכנעים שהתכניות ברות-יישום אולם הדבר תלוי בעיקר ברצונם של הדיירים. אין ספק כי קיימת כאן הזדמנות בלתי רגילה עם יתרונות רבים בדמות מבנה חדש ומודרני, שטחי מגורים גדולים ושיפור משמעותי לאיכות החיים והמגורים. אנו פועלים באופן שיטתי שבד-בבד עם פיתוח השכונות החדשות נוודא כי השכונות הוותיקות תתחדשנה ותאפשרנה לתושבים איכות חיים נאותה". 

Internet Explorer 5+ ,1024 x 768 : צפייה מומלצת - Yavne Municipality 2003 - 2014 © All rights reserved.