חדשות


יום שני, 23.12.13: מבצע ההתרמה השנתי של איל''ן יוצא לדרך

מזה למעלה מ-60 שנה פועל איל"ן לשיקומם ושילובם בחברה של כ-20,000 נכים ברחבי ישראל. חלק ממסורת איל"ן הוא מבצע יום ההתרמה השנתי לעמותה, באמצעותו מתגייס הציבור הישראלי, חברות ועסקים להרים תרומה לארגון ולקחת חלק משמעותי באחריות ובעשייה החברתית.

ביום שני, 23.12.13 יפקדו את בתי התושבים ביבנה תלמידי בתי הספר וחניכי תנועות הנוער לגיוס תרומות לארגון. יו"ר איל"ן ביבנה, שרה בן-חיים, קוראת לתושבים לפתוח את הלב לקראת יום ההתרמה.

במהלך השבוע הקרוב יפקדו תלמידי בתי הספר היסודיים, חניכי תנועות הנוער והמדצ"ים ביבנה את בתי התושבים ומרכזי הקניות בעיר ויתרימו את העוברים והשבים. המתרימים יעברו מדלת לדלת ויבקשו מהתושבים לפתוח את ליבם ואת כיסם.

ראש העיר, צבי גוב-ארי נענה גם השנה לבקשתה של יו"ר איל"ן ביבנה, שרה בן-חיים והנחה את גורמי החינוך בעירייה והנוער ברשת למרכזים קהילתיים לסייע להצלחת המבצע. ראש העיר קרא לכלל תושבי העיר להרים תרומה למען הנכים על-מנת שיוכלו להמשיך ליהנות מהסיוע של איל"ן ולהשתלב ביתר קלות בחברה. "חובה להעלות על סדר היום את החשיבות והצורך בסיוע של החברה לילדים נפגעים", אמר גוב-ארי והוסיף כי "אני קורא לתושבי העיר להפנות את מבטנו אל מי שזקוקים לכך ולזכור תמיד כי חוסנה של המדינה תלוי גם ביחסה לאלה הזקוקים לכך".

איל"ן מטפל מידי שנה באלפי ילדים ובוגרים בעלי מוגבלויות פיזיות הסובלים מנכויות פיזיות מוטוריות ואחרות כגון שיתוק ילדים, שיתוק מוחין וניוון שרירים. שרה בן-חיים אמרה השבוע כי "מבצע ההתרמה נועד לסייע בגיוס כספים לטובת פעילות העמותה. תושבי יבנה מוכיחים מידי שנה את נדיבותם ודאגתם לצורכי אוכלוסיית הנכים. תודתי הכנה לראש העיר, צבי גוב-ארי על שיתוף הפעולה המתמשך ונכונותו התמידית לעמוד לצדנו, וכמובן תודתי לכל המתנדבים הפועלים ללא לאות לרווחת בעלי המוגבלויות בעיר ובסביבה".

טלפון לתרומות: 03-9411333 או דרך אתר איל"ן תרומות ישירות לסניף יבנה יש להתקשר ל- 08-9452714. לפרטים נוספים ניתן לשוחח עם יו"ר איל"ן יבנה, גב' שרה בן-חיים, נייד: 050-9254197.


 

Internet Explorer 5+ ,1024 x 768 : צפייה מומלצת - Yavne Municipality 2003 - 2014 © All rights reserved.