חדשותפרויקט השאלת ספרי לימוד לתלמידי חטיבות הביניים 'האורן' ו'האלון'

ימים אחרונים לרישום - פרויקט השאלת ספרי לימוד לתלמידי חט"ב גינסבורג האורן וחט"ב גינסבורג האלון.

הפרוייקט הינו יוזמה של עיריית יבנה בשיתוף בתי הספר ומרכז המשאבים בחינוך. מזה שנים משתתפים תלמידי בתי הספר בפרויקט השאלת ספרי לימוד עפ"י הנחיות משרד החינוך. הפרויקט נועד להקל על ההורים ברכישת ספרי הלימוד וכל תלמיד המשתתף בפרויקט מקבל בסיום חופשת הקיץ את הספרים החדשים לקראת שנת הלימודים. החבילה כוללת ספרים חדשים או משומשים במצב טוב מאד והפרוייקט מתנהל במרכז המשאבים בחינוך (רח' האלון) בניהולה של ספי פלג.

הפרוייקט מבוסס על רעיון של השאלת ספרי לימוד והעברתם מתלמיד לתלמיד בבית הספר בסוף השנה. מעבר לנוחות שמציע הפרויקט, יש בכך גם חיסכון ניכר בעלות להורים ולתלמידים מבחינה כלכלית. המחיר לתלמיד בפרויקט מסתכם ב-280 שקל בלבד בתמורה לספרי הלימוד (מדובר באותו סל ספרים שעלות קנייתו בחנויות גבוהה באופן משמעותי). כמו כן, במקרה של מעבר התלמיד להקבצה שונה או העברה לבית ספר אחר, במהלך שנת הלימודים, מוחלפים הספרים בהתאם לצורך, ללא עלות נוספת מצד ההורים. להשאלת הספרים מתלווה עיקרון חינוכי המחייב את התלמיד לשמור על שלמותם וניקיונם של הספרים על מנת שבשנה שלאחר מכן ייהנו מהם תלמידים נוספים. חלוקת הספרים תתבצע בספריית המרכז למשאבים בחינוך (האלון 24) החל מיום ראשון, 23/8/15 ועד יום חמישי, 27/8/15 בין השעות 12:45 - 09:00.

השאלת ספרים גם בבתי הספר היסודיים ובתיכון התורני מדעי ''נריה''

גם בחלק מבתי הספר היסודיים בעיר פועלת תכנית השאלת ספרי הלימוד המיועדת לתלמידי כיתות א'-ו'. בתיכון המדעי-תורני ''נריה'' פועלת תכנית השאלת ספרי לימוד לתלמידי כיתות ז'-יב' בהתאם לנהלי משרד החינוך. ספרנית בית הספר, שרה פרץ מרכזת את הנושא כאשר מרבית התלמידים לוקחים בה חלק ונהנים מהתכנית הפועלת בהצלחה בבית הספר מזה מספר שנים.

פורסם בתאריך: 28.07.2015 

Internet Explorer 5+ ,1024 x 768 : צפייה מומלצת - Yavne Municipality 2003 - 2014 © All rights reserved.