חדשות


העירייה תעניק כ-180 מלגות לסטודנטים בסך 300,000 ש"ח

כחלק ממדיניותו של ראש העיר, צבי גוב-ארי, מעניקה העירייה מלגות לסטודנטים תושבי העיר- יוזמה חיובית בהחלט אשר לא מתקיימת בכל עיר. בטקס חגיגי שיתקיים ב-26 בדצמבר תעניק העירייה מלגות לכ-180 סטודנטים הלומדים במוסדות להשכלה גבוהה.

עיריית יבנה ממשיכה במסורת היפה והערכית של הענקת מלגות לסטודנטים הלומדים במוסדות להשכלה גבוהה ומתנדבים למען הקהילה המקומית. השנה הגדילה העירייה את תקציב המלגות אשר עומד על 300,000 ₪ (לעומת 275,000 ₪ אשתקד).

ראש העיר, צבי גוב-ארי אישר את המלצת ועדת המלגות בראשותו של חבר המועצה לשעבר ניר משולם אשר דנה בבקשות. העירייה מעניקה עדיפות במתן מלגות לסטודנטים מתנדבים בקהילה כדוגמת חונכות תלמידים (פר"ח), רווחה, ספריה עירונית, משמר אזרחי, מועדונים קהילתיים, חינוך, נוער, ספורט ועוד. סכומי המלגה נעים בין 2,300-700 ₪ לכל סטודנט. בימים אלה נשלחו הודעות לזכאים למלגה.

ראש העיר, צבי גוב-ארי פועל לעידוד ציבור הסטודנטים וחרף מגמת הקיצוצים שהושתו על הרשויות המקומיות במענקי האיזון ובכלל, הביא גוב-ארי את הנושא לאישור מליאת המועצה. "הצבנו את החינוך בראש סדר העדיפויות ואנו פועלים ברוח זו באופן שיטתי", אמר גוב-ארי והוסיף כי "עיריית יבנה מחויבות להנגשת הלימודים להשכלה גבוהה לכל תושב תוך תמיכה בציבור הסטודנטים בני יבנה שהם דור העתיד של העיר, אותם נרצה לראות משתלבים בעשייה המקומית והמוניציפלית. בהזדמנות זו אנו קוראים לציבור הסטודנטים לקחת חלק בפעילות התנדבותית בעיר כמו גם בפעילות בשעת חירום. תודתי ליו"ר ועדת המלגות ולחבריה על תרומתם ועבודתם המקצועית".

טקס הענקת המלגות יתקיים ביום חמישי, 26.12.13 בשעה 19:00 באודיטוריום 'אשכולות פיס' ברחוב האלון 39. 

Internet Explorer 5+ ,1024 x 768 : צפייה מומלצת - Yavne Municipality 2003 - 2014 © All rights reserved.