חדשות


עיריית יבנה העניקה מלגות לסטודנטים בסך 300,000 ₪

ראש העיר, צבי גוב-ארי: "מספר הסטודנטים ביבנה נמצא בעלייה מתמדת ונמשיך להשקיע ככל הניתן. העתיד נמצא פה"

כחלק ממדיניותו של ראש העיר מעניקה העירייה מלגות לסטודנטים בני יבנה הלומדים במוסדות להשכלה גבוהה - יוזמה ברוכה במסגרת תרומה לקהילה.

בטקס חגיגי שנערך ביום חמישי, 26.12.13 באולם ''אשכולות הפיס'' במעמד ראש העיר, צבי גוב-ארי, יו"ר ועדת המלגות הנכנס והיוצא, אלי מזוז וניר משולם (בהתאמה), חברי המועצה, לינה שרון ורועי גבאי, הוענקו מלגות כספיות בסך של כ-300,000 ₪ ל-180 סטודנטים הלומדים במוסדות להשכלה גבוהה ומתנדבים בקהילה המקומית.

גם בשנה האחרונה חל גידול במספר הסטודנטים הלומדים במוסדות להשכלה גבוהה כאשר עדיפות במתן המלגה מוענקת לסטודנטים התורמים ומתנדבים למען הקהילה בפרוייקטים כגון חונכות תלמידים (פר"ח), מד"א, משמר אזרחי, המועדונים העירוניים, מרכזים קהילתיים, בתי ספר, קידום נוער, ספורט ועוד.

ראש העיר, צבי גוב-ארי ציין כי הענקת המלגה מהווה אות הערכה של עיר המבקשת לעודד ולתמוך בתושביה בדרכם לרכישת השכלה גבוהה. "אין זה דבר מובן מאליו שהעיר יבנה במשך 15 שנה ברציפות מעניקה מלגות, מעשה אשר גם ערים חזקות ומבוססות יותר לא עושות. מבחינתנו זוהי דרך חיים ואמונה כי תפקיד העירייה לוודא כי צעירי העיר יעמדו על רגליהם ויהוו גורם משמעותי בחברה הישראלית. לשם כך אנו מטפחים את מערכת החינוך וממשיכים לעשות זאת גם במסלול על-תיכוני". גוב-ארי הוסיף כי "מספר הסטודנטים ביבנה נמצא בעלייה מתמדת ונמשיך להשקיע ככל הניתן שכן העתיד נמצא פה. המלגה היא השקעה קטנה שנועדה לסייע בידיכם לצלוח בהצלחה את תקופת הלימודים. תודתי לכולכם על התנדבותכם ותרומת הזמן- משאב שאין לו תחליף". ראש העיר הודה לחברי ועדת המלגות על תרומתם ועבודתם המקצועית.

יו"ר הוועדה, אלי מזוז ברך את הסטודנטים ואיחל להם המשך הצלחה בלימודיהם. מזוז הודה לראש העיר ''אשר דואג באופן עקבי לסייע לסטודנטים בדרך של מתן מלגות כספיות ושם את נושא צעירי העיר בראש סדר העדיפויות''. 

Internet Explorer 5+ ,1024 x 768 : צפייה מומלצת - Yavne Municipality 2003 - 2014 © All rights reserved.