חדשות


רונית הראל נבחרה לתפקיד

מנהלת בית הספר לאומנויות ע"ש לאה גולדברג

בשנת הלימודים הקרובה (תשע"ה) ייחנך ברחוב הסנפיר ביבנה בית ספר יסודי לאומנויות ע"ש לאה גולדברג- בית ספר מוביל למקצועות האומנות כגון פיסול, קולנוע, ציור, שירה, מחול, תיאטרון ועוד.

ביה"ס מוקם בימים אלה בשכונת נאות-רבין הירוקה ויספק מענה לצרכי האוכלוסייה ההולכת וגדלה בעיר. זהו ביטוי נוסף לתנופת הצמיחה בה נמצאת העיר. בית הספר יפתח את שעריו עם כ-170 תלמידים בכיתות א'-ה', ובהמשך יקלטו תלמידים נוספים עד לתפוסה של כ-600 תלמידים. בימים אלו נמצא ביה"ס בשלבי הקמה מתקדמים, כאשר העירייה משקיעה בפיתוח תשתיות שיהיו בחזית הקדמה הטכנולוגית. בית הספר הוקם כמתחם למידה המורכב משלוש אונות כיתות עם 18 כיתות בשטח של כ-3,200 מ"ר.

במכרז שנערך לאחרונה בהשתתפות מפקחי בתי הספר, הסתדרות המורים וראש העיר, צבי גוב-ארי, נבחרה רונית הראל לתפקיד מנהלת ביה"ס. בימים אלה היא מסיימת תפקידה כמנהלת ביה"ס "השלום" לאומנויות ומדעים במצפה-רמון. הראל בעלת ניסיון ניהולי של חמש שנים בתפקיד, עובדה שתסייע לה בבית הספר הצומח ביבנה.

כחלק מתכנית עירונית אותה יזם ומוביל ראש העיר, צבי גוב-ארי, עוברים כל בתי הספר היסודיים תהליך משמעותי של עיסוק שיטתי בשינוי שיטת הלמידה, מעבר ללמידה משמעותית מעוגנת ביצירת חוויית ההתנסות, ''העוטפת'' בזהות חדשה את בית הספר ויוצרת הזדהות של תלמידים והמורים עם זהות זו. בית הספר החדש עתיד להצטרף לתכנית זו בייחודיותו ובשיטות ההוראה בו.

רונית הראל: "כאשת חינוך אני מאמינה שמטרת החינוך להוביל לשינוי ולאפשר לכל תלמיד למצות את הפוטנציאל הגלום בו ולעשות זאת בשיתוף פעולה עם הקהילה והגורמים הקשורים בביה"ס. נשאף לפתח את תחום האומנות בהלימה לעידן החדש ולתת לו ביטוי בתחומי הדעת השונים". הראל ציינה את שיתוף הפעולה והתמיכה של מנהלת אגף החינוך, רות שרעבי ומפקחת ביה"ס, כוכבה ברק.

הורים המעוניינים לקבל מידע מוזמנים לפנות למנהלת ביה"ס בכתובת המיילgoldberg.yavne@gmail.com

כמו כן הוקם אתר בית ספרי אשר בימים אלו נמצא בשלבי הקמה.כתובת האתר: http://www.goldberg.yedu.org.il 

Internet Explorer 5+ ,1024 x 768 : צפייה מומלצת - Yavne Municipality 2003 - 2014 © All rights reserved.