חדשותקבוצת 'הסושייה' זכתה בגביע טורניר הקט-רגל לזכרו של סרן משה בן-אבו

בגביע טורניר הקט-רגל זכתה קבוצת 'הסושייה' לאחר נצחון בפנדלים 4-6 על קבוצת עמוד הספורט. במקום השלישי זכתה 'בוננזה' לאחר ניצחון 1-2 על קבוצת ''האחים מולה''.

מידי שנה יוזמת המחלקה לספורט בעיריית יבנה את הטורניר לזכרו של תושב העיר, סרן משה בן-אבו שנפל בשנת 1986 בלבנון בעת מילוי תפקידו. משחק הגמר נערך ביום ראשון השבוע (23.8) במעמד מ"מ וסגן ראש העיר, משה חזות, אמו של סרן משה בן-אבו ז"ל, מרים ובני משפחתה, מנהל המחלקה לספורט, שאול דוד, מנהל ענף הכדורגל, חיים אזולאי, אוהדים ושחקנים.

משחקי הגמר התקיימו במגרש הקט-רגל ברחוב האלון בסמוך למרכז הספורט. השנה לקחו חלק בטורניר 8 קבוצות אשר התחרו בשני בתים. הטורניר התאפיין באווירה ספורטיבית והוגנת והשחקנים והקהל נהנו ממשחקים מרתקים באווירה נעימה.

בגמר ניצחה קבוצת הסושייה את עמוד הספורט בתוצאה 4-6 לאחר שבתום הזמן החוקי עמדה התוצאה על 3-3. את השערים למנצחים כבש ברוך ולדמן-שלושער. צדוק לוי, מאור ארוסי וישראל עמר כבשו למפסידים. לפני משחק הגמר גברה בוננזה על האחים מולה 1-2. לבוננזה כבשו אושר עטיה ועמית חדד. את השער לאחים מולה כבש שמעון ראלי.

מ"מ וסגן ראש העיר, משה חזות, בירך בשמו של ראש העיר צבי גוב-ארי את שחקני הקבוצות וסיפר על סרן בן-אבו ז"ל ששירת כקצין חימוש מצטיין בגדוד שיריון והיווה גאווה למשפחתו ולעיר יבנה. חזות הוסיף כי קיום הטורניר במשך כ-28 שנים ברציפות מהווה תעודת כבוד לעיר ולמחלקה לספורט היודעים להוקיר את זכרם של בני העיר. בני המשפחה הודו לראש העיר ולמארגנים על היוזמה להנציח את זכר אחיהם וציינו כי יש בכך ערך חינוכי וספורטיבי חשוב.

בגביע הקבוצה ההוגנת זכתה קבוצת א.ש עדן בניהולו של אשר שטרית. את המשחקים ניהלו בהצלחה השופט הבינלאומי רועי רנשרייבר והשופטים הלאומיים יגאל אסקוב וחי גוזלן מיבנה. בצוות ניהול הטורניר מאמני מחלקת הנוער של מכבי יבנה, עמיחי בן-ישי, אלי כהן והמתנדב המסור שוקי אמין שדאג לכל פרט. במהלך הערב נערך משחק ראווה של קבוצת ילדים ב' של מכבי יבנה בהדרכת המאמן מוטי בן-מויאל.

פורסם בתאריך: 24.08.2015 

Internet Explorer 5+ ,1024 x 768 : צפייה מומלצת - Yavne Municipality 2003 - 2014 © All rights reserved.