חדשות


ילדי הגנים העירוניים ביבנה צפו במופע מחול קלאסי

ילדי הגנים העירוניים ביבנה בגילאי 3 עד 6 צפו בתחילת השבוע בהיכל התרבות העירוני במופע המחול "האגדה על השיח הקטן", בביצוע תאטרון המחול פאנוב, על פי ספרה רב-המכר של אסנת ישפה. המופע זימן לילדים חווית מחול קסומה וצבעונית.

המופע מבוסס על האגדה הידועה ומזמן לילדים. המופע מתפרס על ארבע עונות השנה וכל אחת מהן באה לידי ביטוי בבחירת היצירות המוסיקאליות, בתלבושות, בתפאורה על הבמה וכמובן בתנועות הרקדנים. ארבעה עשר רקדני בלאט ושחקן רוקדים את הסיפור האהוב על הילדים, מחול קסום סוחף ומרגש עם תלבושות מרהיבות.

המופע נבחר בהקשר לנושא השנתי 'האחר הוא אני' תוך הדגשת הייחודיות שכל ילד שונה מן האחר ובזה ייחודו. מערכת החינוך העירונית עוסקת בנושא הערכי בגני הילדים לשם טיפוח ערכי סובלנות וסבלנות, הכלה וקבלה החל מהגיל הרך ומאמינה כי לימוד הערכים בגיל הרך משמעותי מאוד להעמקת החשיבה המוסרית.

תיאטרון מחול פאנוב היא להקת מחול שייחודה הוא שליטתה במסורת הבלט הקלאסי, במסגרת של סיפור אגדה אהוב על הילדים. הכוריאוגרף ולרי פאנוב יצר כוריאוגרפיה לקהל הצעיר, תוך שימת דגש על וירטואוזיות ומורכבות המחול.

ראש העיר, צבי גוב-ארי ציין כי מחלקת גני הילדים ביבנה בניהולה של רוחמה בן-אליעזר פועלת לקדם את ילדי העיר להתפתחות מיטבית בסביבה מוגנת, ערכית ולימודית, מתוך מחויבות למצוינות ומקצועיות. ''חשיפת ילדי הגיל הרך למופעי תרבות ולתכנים חדשים הינה חלק נוסף בעשייה החינוכית העשירה והמגוונת המתקיימת בגנים'', אמר גוב-ארי. 

Internet Explorer 5+ ,1024 x 768 : צפייה מומלצת - Yavne Municipality 2003 - 2014 © All rights reserved.