חדשות


העבודות באצטדיון הכדורגל העירוני יושלמו עד סוף חודש יולי 2014

העבודות לשדרוג אצטדיון הכדורגל העירוני בסך כולל של 10 מיליון ₪ נמשכות בימים אלה וצפויות להסתיים בסוף חודש יולי. כזכור, העבודות החלו בחודש אוקטובר 2013 וכוללות הגדלת האיצטדיון ל-2,000 מקומות ישיבה, הרחבת משטח הדשא, התקנת עמודי תאורה, חיזוק חומות האיצטדיון ושיפור המראה החיצוני, בניית מתחם חדרי הלבשה ועוד.

העבודות נמשכות מעבר לתכנית הזמנים המקורית לאור מורכבות הפרויקט והצורך במתן פתרונות הנדסיים ושינויים שבוצעו במהלך השדרוג, כגון הוספת מקומות ישיבה וביטול דרישת ההתאחדות לכדורגל להרחבת גבולות האיצטדיון. עפ"י הערכות החברה המבצעת, סיום העבודות צפוי בסוף חודש יולי הקרוב, כאשר נקבע כי בעבור כל יום פיגור לא מוצדק תקנס החברה בסך של 500 ₪.

בתום מו"מ הצליחה העירייה לחסוך סך של כ-1 מיליון ₪ בהוצאות התקנת עמודי התאורה לאחר סיכום עם חברות הסלולריות להצבת מתקניהם על אחד מעמודי התאורה וביטול מתקני הגישה שהותקנו על מגדל התקשורת.

אגב, בניגוד לטענה הנוגעות להוצאה הכספית הנגזרת מההחלטה לשחק בשנתיים האחרונות את משחקיה הביתיים של מכבי יבנה (לאומית) באיצטדיון בנס-ציונה, עולה כי דווקא החלטה זו הביאה לחסכון בהוצאה השנתית. עפ"י תחשיבי העירייה, ההוצאה עבור שרותי האצטדיון בנס-ציונה הסתכמה בסך כולל של 355 אלף ₪, לעומת סך של 675 אלף ₪ עבור תחזוקת האצטדיון ביבנה (אלו היה בשימוש). יחד עם זאת, בעירייה רואים חשיבות רבה בקיום המשחקים באיצטדיון הביתי ביבנה הן בהיבט הספורטיבי, החברתי והנגישות של קהל האוהדים למשחקי הקבוצות.

ראש העיר, צבי גוב-ארי אמר השבוע כי הוא רואה חשיבות בקידום פרויקט שדרוג האצטדיון העירוני והכשרתו לשימוש קבוצות הספורט וקהל האוהדים, תוך עמידה בכל הדרישות המחייבות. "מדובר בפרויקט מורכב מעצם הקשיים ההנדסיים הנובעים משדרוג מתקן קיים, בתנאים פיזיים לא פשוטים. השאיפה היא לחנוך את האיצטדיון בהקדם במטרה לאפשר לקבוצות ולאוהדים נוחות מירבית". 

Internet Explorer 5+ ,1024 x 768 : צפייה מומלצת - Yavne Municipality 2003 - 2014 © All rights reserved.