חדשותהדואר בא היום

ראש העיר, צבי גוב-ארי נפגש לפני מספר ימים עם מנהל מרחב דרום בדואר ישראל, גיל מלכה, מנהל מחלקת הלקוחות, אליצור אברהם ומנהלת בית הדואר החדשה בסניף יבנה, רונית שגב, ועודכן בדבר השינויים החדשים ושיפור השירות הצפוי בעיר.

במהלך הפגישה סקר ראש העיר את קצב התפתחות העיר ואת הגידול המשמעותי במספר התושבים וציין כי הנהלת דואר ישראל מחויבת לבצע את ההתאמות הנדרשות על-מנת לספק מענה לציבור התושבים, לייעל את השירות ולצמצם למינימום את זמני ההמתנה הארוכים בסניפים. בנוסף ציין ראש העיר כי הגיעו אליו תלונות רבות על מקרים בהם דברי דואר הגיעו ליעדם באיחור ניכר וכן מקרים בהם דברי דואר כלל לא הגיעו ליעדם.

נציגי דואר ישראל ציינו כי החברה נמצאת בתהליך של הבראה, מונתה מנהלת חדשה ביבנה (רונית שגב) וכי בכוונתם לבצע הערכות מחודשת אשר תותאם לגידול העיר. "יעשה כל הדרוש לשיפור השרות בעיר", אמרו נציגי הדואר.

בית הדואר ביבנה הצטרף לאחרונה לכ-80 סניפים ברחבי הארץ הפועלים במתכונת בה ניתן לקבל שירות גם בערב. בנוסף, לבית הדואר ביבנה ניתן להזמין תור מראש באינטרנט או בסלולאר ולקבל שירות מהיר (היישום תומך בדפדפנים כרום, פיירפוקס, ואקספלורר גרסה 8 ומעלה בלבד). סניף הדואר המרכזי ביבנה (שדרות דואני 46) החל לפעול במתכונת החדשה ובאופן רצוף מ-8:00-20:00, שלוש פעמים בשבוע, בימים ראשון, שלישי וחמישי. עוד נמסר כי בבית העסק ''ג.סנטר'' באזור המלאכה הקלה החל לפעול מרכז לחלוקת דברי דואר.

פורסם בתאריך: 22.07.2015 

Internet Explorer 5+ ,1024 x 768 : צפייה מומלצת - Yavne Municipality 2003 - 2014 © All rights reserved.