חדשות


בבית ספר רמות-ויצמן התלמידים ''עושים חשבון''

תלמידי בית הספר היסודי ''רמות ויצמן" השתתפו ביום שישי האחרון ביום שהוקדש כל-כולו לנושא המתמטיקה. 490 תלמידים מכיתות א' עד ו' התמודדו עם סוגיות מתמטיות מורכבות שיצרו חבריהם בדרך של משחק וחוויה.

את דפי העבודה ''הרגילים'' החליפו משחקים מתמטיים שיצרו תלמידים כיתות ג'-ו' אשר התבקשו ליזום ולבנות משחקים מתמטיים בהתאם לחומר הנלמד. במרחבי בית הספר נפרסו ''תחנות חשיבה'' וצוות המתמטיקה הבית-ספרי בראשותה של הרכזת לימור חכמון עבר בין הילדים ואיתגר אותם בשאלות מורכבות. בין המשחקים ניתן היה למצוא משחקי סולמות וחבלים, משחק הזיכרון, מונופול חשבון, דומינו, רביעיות ועוד.

''התלמידים נהנו מתהליך אשר הצריך חשיבה מיקדמית, בנו מגוון מודלים של משחקים מלאי מעוף המעידים על חשיבה יצירתית ודמיון עשיר", סיפרה עמליה סוויסא, מנהלת בית הספר בתום הפעילות והוסיפה כי ''שיטת ההוראה הינה חלק מייחודיות בית הספר אשר חרט על דגלו למידה יזמית המעודדת את הילדים לחשיבה יצירתית וסקרנית".

ראש העיר, צבי גוב-ארי הדגיש השבוע את הערכתו הרבה לפעילות החינוכית והיצירתית המתבצעת בבית הספר והשינויים המתוכננים בכל הקשור ללימוד החוויתי אשר מונהג בכל מוסדות החינוך בעיר.

 

Internet Explorer 5+ ,1024 x 768 : צפייה מומלצת - Yavne Municipality 2003 - 2014 © All rights reserved.