חדשות


ביקור חינוכי: סגן שר החינוך, ח"כ אבי וורצמן ביקר ביבנה והבטיח לסייע בקידום החינוך הממלכתי-דתי

סגן שר החינוך, ח"כ אבי וורצמן (הבית היהודי) ביקר ביום שלישי ביבנה, התרשם מהעשייה החינוכית והבטיח לסייע בידיו של ראש העיר, צבי גוב-ארי, אשר מחזיק בתיק החינוך בקידום החינוך הממלכתי-דתי בעיר.

בפגישה שנערכה בלשכת ראש העיר בהשתתפות מנהלת אגף החינוך, רות שרעבי וחבר מועצת העיר, אלי מזוז, סקר ראש העיר את העשייה החינוכית הענפה ואת האתגרים העומדים לפתחה של העיר על רקע התפתחותה וקליטת אלפי תושבים חדשים. גוב-ארי הציג את התכנית לבינוי מוסדות חינוך חדשים ואת המודל העירוני לייחודיות בית-ספרית. ראש העיר אמר כי אחד מיעדיו המרכזיים הוא פיתוח והעלאת קרנו של החינוך הממלכתי-דתי בעיר.

בהמשך נערך סיור בעיר על-מנת לעמוד על צורכי החינוך בכלל והחינוך הממלכתי-דתי בפרט. בתיכון הדתי ''נריה'' ובאולפנת יבנה הציגו המנהלים מוטי אהרון וענת כהן (בהתאמה) את פעילות בתי הספר ואת ההישגים המרשימים במבחני הבגרות עם אחוזי הצלחה יוצאי הדופן בשנה שחלפה – 91.5% ו- 100% (בהתאמה).

סגן השר שיבח את העירייה והעומד בראשה על ההשקעה הניכרת בחינוך והתרשם ממידת מעורבתו האישית של ראש העיר ובקיאותו בכל הנושאים הנוגעים לתחום חשוב זה. ח"כ וורצמן הביע נכונות לסייע בקידום החינוך הממלכתי-דתי בעיר, הן ע"י הוספת תקני שעות הוראה ובחינת אפשרות הרחבת פעילותן של בנות השרות הלאומי בגנים העירוניים ובמערכת החינוך.

חבר מועצת העיר, אלי מזוז (הבית היהודי) מסר כי "סגן שר החינוך נענה בחיוב לבקשתנו להגיע לביקור ולעמוד על צרכי החינוך, תוך פתיחות, אכפתיות ונכונות כנה לשיתוף פעולה. נמשיך לסייע ככל שביכולתנו לילדי ותושבי העיר ולעמוד לצידו של ראש העיר בקידום היעדים שהצבנו לפנינו". 

Internet Explorer 5+ ,1024 x 768 : צפייה מומלצת - Yavne Municipality 2003 - 2014 © All rights reserved.