חדשות


צוות שיפוט מטעם המועצה לישראל יפה

ערך ביקורת כשירות במקלטים הציבוריים ביבנה

צוות שיפוט מטעם המועצה לישראל יפה ביקר ביום שני, 23.12.13 בעיר יבנה ובדק את מוכנותם של המקלטים הציבוריים. חברי הצוות סיירו במספר מקלטים ציבוריים ברחבי העיר, התרשמו מקרוב מרמת מוכנותם הגבוהה לקליטת אזרחים ומכשירותם של המערכות הנדרשות להפעלתם התקינה.

בפגישה שנערכה בלשכת ראש העיר, צבי גוב-ארי נסקרו פעולות העירייה בתחום הביטחון והמוכנות לשעת חירום. גוב-ארי ציין כי 22 מקלטים מתוך 45 המקלטים ציבוריים מוחזקים בידי עמותות וארגונים העושים בהם שימוש שוטף לטובת הקהילה ואחראים לתחזוקתם התקינה. עוד ציין ראש העיר כי עובדי העירייה מבצעים ביקורות שוטפות לבדיקת כשירות המקלטים. גוב-ארי הדגיש כי העירייה מעודדת ומקדמת תכניות של פינוי-בינוי ותמ"א 38 (חיזוק מבנים) אשר יבטיחו לדיירים רמת מוגנות גבוהה יותר מהמצב הקיים.

יצוין כי אשתקד הוענק לעיר יבנה הפרס הארצי על רמת מוכנות גבוהה לשעת חירום ואחזקת המקלטים הציבוריים.

"לרמת תחזוקת המקלטים השפעה ישירה על תפיסת הביטחון האישי של האזרח, כאשר המקלט מהווה רכיב חשוב בתפיסת הביטחון של התושב", אמר השבוע גוב-ארי והוסיף כי "אני קורא לכלל תושבי העיר להמשיך ולתחזק את המקלטים בבתים הפרטיים בתקווה כי לא נזדקק לעשות בהם שימוש". ראש העיר הודה לקב"ט העירוני, ציון דויד ולאנשי האגף לשיפור פני העיר בראשותו של יצחק יטח על פעילותם השוטפת להכשרת המקלטים בעיר.


 

Internet Explorer 5+ ,1024 x 768 : צפייה מומלצת - Yavne Municipality 2003 - 2014 © All rights reserved.