חדשות


לראשונה ביבנה: בתי-ספר של החופש הגדול

בשורה להורים ולתלמידים ביבנה: לראשונה יפתחו בתי הספר גם בחופשת הקיץ מהתאריך ה- 1 ביולי ועד ה- 21 ביולי, בין השעות 08:00- 13:00, במשך חמישה ימים בשבוע (א'-ה'). התכנית מיועדת לתלמידים בוגרי כיתות א' ו-ב'. המדיניות ותכנית העבודה תגובשנה בשיתוף פעולה עם הפיקוח משרד החינוך, מחוז מרכז, מינהל החינוך העירוני ומנהלי בתי הספר.

"בתי הספר של החופש הגדול" יכללו התנסויות חווייתיות, למידה מגוונת באמצעות חוגי העשרה, ספורט, חינוך סביבתי ומעורבות חברתית, קריאה וסדנת כתיבה יוצרת. כמו כן, ישולבו בפעילויות ימי שיא סביב נושאים ערכיים. בכל בית ספר ימונה רכז אשר ינהל את התכנית. התכנית תקל על נטל התשלומים של ההורים, מעניקה שוויון הזדמנויות ותאפשר להורים להמשיך בשגרת יום עבודתם.

עלות התכנית לתלמיד בעיר יבנה הינה 300 ₪ בלבד (עפ"י השתייכות הרשות למדד הלמ"ס באשכול 5). בכל יום יקבלו התלמידים ארוחה קלה הכוללת כריך או לחמניה עם ממרח בתוספת ירק.

רישום התלמידים והתשלום יבוצע במזכירות בתי הספר בהם לומדים התלמידים. פתיחת מסגרת בית ספרית מותנית ברישום של 60 תלמידים (לפחות). במקרה של רישום נמוך לבית הספר מינהל החינוך שומר את הזכות לאחד בין בתי הספר.

קייטנה משלימה עד השעה 16:00: לילדי העיר בגילאי כיתות א' עד ו' יוצעו מסלולים של קייטנות משלימות עד השעה 13:00/16:00 באמצעות הרשת למרכזים קהילתיים. פרטים נוספים במהלך חודשים מאי-יוני. יודגש כי פתיחת הקייטנות בכפוף למספר הנרשמים בכל בית ספר. 

Internet Explorer 5+ ,1024 x 768 : צפייה מומלצת - Yavne Municipality 2003 - 2014 © All rights reserved.