חדשותהקיץ הזה שומרים על הילדים!

בכל שנה בעונת הקיץ נרשמת עלייה במקרי היפגעות ילדים, בהשוואה ליתר ימות השנה.בחודשי הקיץ השגרה משתנה, לילדים שפע של זמן פנוי ולעומתם ההורים ממשיכים לרוב בשגרת החיים. הזמן הפנוי הרב שעומד לרשות הילדים, הסביבה המשתנה והסדרי השגחה המגוונים, גורמים לעלייה בשיעור הנפגעים בקרב ילדים בעונת הקיץ. בחודשים יוני-אוגוסט 2015 נהרגו בישראל 29 ילדים בתאונות שניתן היה למנוע

השנה בקיץ משנים את התמונה, וכולנו יכולים להשפיע!!!.

עיריית יבנה פועלת בשיתוף ארגון 'בטרם' להגברת המודעות וההסברה לקידום בטיחותם של ילדי העיר. בראש ועדת ההיגוי העירונית עומד ראש העיר צבי גוב-ארי ואת פעילות 'בטרם בעיר' מרכזת העובדת הסוציאלית אילנה נעים מהאגף לשירותים חברתיים.

הכללים של 'בטרם' לקיץ בטוח:

* בים ובבריכה משגיחים על ילד שאינו יודע לשחות ממרחק נגיעה ובקשר עין קבוע ומתרחצים תמיד רק בנוכחות מציל.

* כשיש בבית תינוקות ופעוטות משתמשים רק בבריכות אותן מרוקנים מיד עם תום השימוש. בריכות ביתיות קבועות-תמיד מגודרות, נעולות ומוגנות עם אמצעי התראה קולי (אזעקה).

* ברכב: כדי לזכור שיש ילד ברכב- שמים ליד הילד אביזר שצריכים לפעילות הבאה )תיק/ארנק(, ילד לא נשאר לבד ברכב גם לא לדקה אחת.

* בדרכים: ילד עד גיל 9 לא חוצה כביש לבד, בכל נסיעה, גם הקצרה ביותר מושיבים את הילדים חגורים במושב בטיחות או בוסטר.

* בבית: גם בחופשת הקיץ- ילדים מתחת לגיל 10 לא נשארים לבד.

למידע בנושאי בטיחות ילדים היכנסו לאתר ארגון 'בטרם' www.beterem.org או פנו למנהלת בטיחות הילדים בעירייה, אילנה נעים 08-9439811/2 ilana_n@yavne.muni.co.il

פורסם בתאריך: 28/06/2016 

Internet Explorer 5+ ,1024 x 768 : צפייה מומלצת - Yavne Municipality 2003 - 2014 © All rights reserved.