חדשות


אביבית קבדה מיבנה נבחרה להשתתף בכינוס העולמי של המנהיגות הצעירה של הוועד היהודי-אמריקני בארה"ב

ראש העיר, צבי גוב-ארי אירח בלשכתו את אביבית קבדה, תושבת יבנה, חברת המנהיגות הצעירה של הוועד היהודי-אמריקני, אשר נבחרה להשתתף במשלחת הישראלית בכינוס העולמי של המנהיגות הצעירה של הוועד, המתקיים בחודש יוני בעיר וושינגטון שבארצות הברית.

חברי המשלחת הישראלית מונה 12 נציגים אשר נבחרו על-ידי ועדה של ראשי הוועד, זאת לפי קריטריונים של פוטנציאל מנהיגות והערכים אותם הם מייצגים בקשת הרחבה של החברה הישראלית. באירוע ישתתפו מאות צעירים בגילאי 20-40 מכל רחבי העולם שידונו בסוגיות שונות על עתיד ישראל והעם היהודי בארץ ובעולם. לצדם ישתתפו בכינוס כ-2,000 נציגים נוספים מכל רחבי העולם, בהם עשרות מנהיגים בולטים ממדינות שונות, בהם עשרות שרי חוץ וראשי ממשלות.

אביבית קבדה למדה בתיכון המדעי-תורני "נריה" ביבנה, שימשה כחברת מועצת הנוער העירונית והשתתפה במשלחת 'צהלה' לפולין. במהלך שירותה הצבאי קיבלה אות הצטיינות מקצין מודיעין שדה ראשי, בוגרת שני תארים ראשוניים במדעי המדינה סוציולוגיה, אנתרופולגיה ובמשפטים. כיום נמצאת לקראת סיום כתיבת התזה ותואר שני במדינות ציבורית וממשל באונ' בר-אילן.

אביבית סיפרה בפגישה עם ראש העיר על לימודיה בעיר ופעילותה במסגרות החינוכיות והעירוניות ובמיוחד על חוויותה במסגרת פרויקט 'צהלה' אשר לדבריה השפיעו רבות על אישיותה ותפיסת עולמה. "אני שמחה שנפלה בחלקי הזכות להשמיע את קולי בנושאים הבוערים לעם היהודי, נושאים החשובים לקידום ערכי הדמוקרטיה בכלל וזכויות האדם בפרט. תודתי לראש העיר על שמצא לנכון להקדיש מזמנו, על תמיכתו והפרגון".

ראש העיר, צבי גוב-ארי אמר כי "אביבית היא דוגמה לאישיות פורצת דרך הנאבקת על עקרונותיה ומימוש תפיסת עולמה. אנו גאים בבחירתה ומאחלים לה הגשמה והצלחה". 

Internet Explorer 5+ ,1024 x 768 : צפייה מומלצת - Yavne Municipality 2003 - 2014 © All rights reserved.