חדשות


שנה של הצלחות ופריצות דרך בבית ספר ''ארזים''

בטקס חגיגי בבית הספר מפתן ''ארזים'' ביבנה הוענקו תעודות סיום לבוגרים, נחנך חדר כושר מתקדם וצוינו הישגים בולטים ופריצות דרך. המפתן פיתח מתכונת ייחודית המאפשרת לחניכיו לרכוש מקצוע, להתנסות בעולם העבודה והיזמות העסקית ולקצור רווחים עבור עבודתם, כל זאת במסגרת תומכת ומפרגנת. בנוסף למקצועות העיוניים, התלמידים לומדים את מקצועות הנגרות, מסגרות, מכונאות רכב ועיצוב שיער.

טקס חגיגי ומרגש במיוחד נערך ביום שלישי בחצר מפתן ''ארזים'' ביבנה במעמד ראש העיר, צבי גוב-ארי ורעייתו דויה, מנהל בית הספר, איציק דוידי, מנהלת אגף החינוך, רות שרעבי, מנהלת אגף שירותים חברתיים, צביה אוחנה, מנהל היחידה לקידום נוער, אורי איטח, מפקחים, מתנדבים, אורחים, הורים ובוגרים. לפני פתיחת האירוע נחנך חדר כושר מתקדם אשר הוקם לרווחת התלמידים וילדי העיר ביוזמת עיריית יבנה ובסיוע קרן התמיכות של משרד הרווחה.

במהלך האירוע הוצגו סרטונים המתארים את שיתוף הפעולה של המפתן עם ''ציונות 2000'', המוסד לביטוח הלאומי ומשרד הרווחה בפרויקט 'עשינו עסק' בהובלת גיא שפירא ואיילת כרמלי-מסינגר. מדובר בפרויקט לפיתוח הסדנאות ולשיתופי פעולה עסקיים ויוצאי דופן עם הקהילה והמגזר הפרטי והעסקי. הסדנאות מספקות מוצרים ושירותים באיכות גבוהה ללקוחות פרטיים ועסקיים כאשר התלמידים שותפים ומתוגמלים מההכנסות בגין עבודתם ושותפים מלאים לעשייה העסקית. כל אלו נעשים בפיקוח והכוונה של מדריכים מקצועיים המלווים את התלמידים הן במישור המקצועי והן במישור האישי.

ראש העיר, צבי גוב-ארי ציין בדבריו כי "בבית הספר נעשת עבודת קודש ואני מכיר את עוצמת הנתינה וההשקעה שנועדה להכיל את כל אחד מהבוגרים. בשמם אני מבקש להודות מעומק הלב למנהל ביה"ס ולסגל ההוראה וההדרכה. אני חב לכם תודה כראש עיר על שסייעתם בידנו לבנות את הדור הבא". גוב-ארי פנה לבוגרים ואמר כי "עתידכם תלוי בכם, קיבלתם טנא מלאה בערכים והרגלי עבודה לעתיד הטומן בחובו סיכויים רבים. הביטו גבוה ולכו עם האני מאמין של עצמכם".

מנהל המפתן, איציק דוידי ציין כי מסיבת הסיום מסכמת עשייה חינוכית לה שותפים ''אנשים מדהימים שהעלו את רף העשייה בלמידה, בעבודה ובקשרים עם הקהילה". דוידי הודה בחום לראש העיר על החשיבות שהוא מייחס לבית הספר ולתמיכתו בצוות. 

Internet Explorer 5+ ,1024 x 768 : צפייה מומלצת - Yavne Municipality 2003 - 2014 © All rights reserved.