חדשות


אמפי-פארק יבנה נחנך במופע מרהיב של

שלומי שבת לעיני כ-4,000 צופים

ביום ראשון 12.10.14 חנכה העירייה את האמפי-פארק המרשים למרגלות תל-יבנה העתיק במופע מרגש של הזמר שלומי שבת ולהקתו. 4,000 צופים נהנו מכל רגע.

עיריית יבנה חנכה בטקס חגיגי את האמפי-פארק שהוקם בהשקעה של למעלה מ-16 מיליון ש"ח וכולל במה מרשימה, קונכייה אקוסטית - מתקן ארכיטקטוני מרשים ביופיו המכסה את הבמה ומעניק למקום מראה מרהיב, ו-4,000 מקומות ישיבה, מתוכם 2,000 בכסאות ישיבה ועוד כ-2,000 במדשאה מטופחת.

את האירוע פתח המנחה אלי אלוש, מנהל הרשת למרכזים קהילתיים אשר הודה לתזמורת הקונסרבטוריון העירוני בניצוחו של ראובן גוטמן על ביצוע מדויק לשיר ''הללויה''.

לאחריו עלה לברך מנכ"ל מפעל הפיס, אלי דדון ששיבח את שיתוף הפעולה הפורה בין העירייה ומפעל הפיס לקידום התרבות והפנאי בעיר. לאחר הקרנת סרט קצר על העיר, עלה לבמה ראש העיר, צבי גוב-ארי אשר הדגיש בנאומו את תנופת הפיתוח והפריחה בעיר בשנים האחרונות. גוב-ארי ציין כי גידולה של העיר וקצב האיכלוס בשכונות החדשות הוא חסר תקדים בהיקפו וכי עד שנת 2015 תצמח העיר ב-62%. "בפרק זמן קצר יחסית הוקמו בעיר שני בתי ספר לכ-900 ילדים, 28 גני ילדים חדשים, מרכז קהילתי, בית כנסת מפואר, אמפי-פארק, משדרגים את איצטדיון הכדורגל, בונים היכל ספורט חדש ועוד. בעיר זו קיים תמהיל תושבים נפלא אשר אינו קיים באף עיר אחרת, פסיפס אנושי של אנשים נהדרים האוהבים את עירם", אמר גוב-ארי וזכה לתשואות הקהל. "אני שמח לחנוך הערב את האמפי-פארק שיאפשר לתושבי העיר ליהנות ממופעי תרבות ברמה הגבוהה ביותר ובמרחק קצר מהבית". גוב-ארי הודה למארגנים ולעובדי העירייה שפעלו להצלחת האירוע.

בהמשך העניק ראש העיר תעודות הוקרה מיוחדות למספר אנשים אשר הובילו את פרויקט הקמת האמפי: המתכנן והאדריכל נתנאל בן-יצחק, אגף ההנדסה בראשות מהנדס העיר, דוד שטרית, סגנו פנחס טרבלסי והאדריכל יונתן לובל, המפקח על הבנייה, חיים קול והקבלנים חיים ורסנו ורועי שטרן. 

Internet Explorer 5+ ,1024 x 768 : צפייה מומלצת - Yavne Municipality 2003 - 2014 © All rights reserved.