חדשותתערוכה שיצרו אנשים עם מוגבלות תוצג בסדנה לאמנות

הסדנה לאמנות ביבנה היא בית חם לכל שוחרי התרבות והאמנים. תערוכה חדשה ומרגשת ''נתינת הלב" של אנשים עם מוגבלות, החברים במועדון אקי"ם יבנה, תפתח ביום חמישי, 18.2.16 ותאפשר הצצה לעולמם.

במבנה נסתר כמעט מהעין בסמוך לתחנת המשטרה המקומית, פועל מועדון אקי"ם המסייע לחבריו להשתלב וליהנות ממגוון פעילויות העשרה ופנאי. המועדון מופעל על-ידי עובדים ומתנדבים מסורים עם המון אהבה ונתינה.

הציירת היבנאית, שרה סיני חיפשה מקום בו תוכל להתנדב בעיר למען הקהילה וכך התוודעה לפעילות המקיימת במועדון. מידי יום שלישי היא מגיעה למועדון ומנחה את החברים המחכים לה בכיליון עיניים. יחד הם מקיימים שעת ציור אינטואיטיבי שבועית. "הם מציירים את ליבם ונפשם, את מחשבותיהם, ואת געגועיהם. כל חבר צייר על לוח קאפה או קנבס בצבעי אקריליק מרהיבים, את כל רחשי הלב והתוצאות פשוט מדהימות", מספרת סיני בהתרגשות.

יו"ר אקי"ם ביבנה אלי דקל, ומנהל הסדנה לאמנות רוני ראובן, יזמו תערוכה בה יוצגו עבודות חברי המועדון בהנחייה של סיני. התערוכה תפתח ביום חמישי, 18.2 בשעה 19:00 בסדנה לאמנות במעמד ראש העיר, צבי גוב-ארי. ציורי החברים יועמדו למכירה וכל ההכנסות הן קודש לטובת אקי"ם יבנה. התערוכה תוצג עד ה- 17.3.16.

פורסם בתאריך: 14/02/2016 

Internet Explorer 5+ ,1024 x 768 : צפייה מומלצת - Yavne Municipality 2003 - 2014 © All rights reserved.